stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Hazel & Stifler

Ogólnopolski cykl najlepszych imprez ELO MELO zaprasza na Wielkie Halloween z Hazelem i Stiflerem. Już 31 października zapraszamy do Protokultury na największą Halloween'ową imprezę w Trójmieście! HAZEL & STIFLER na jednej imprezie po raz drugi w Protokulturze na Halloweeen! Czeka nas jeden z najgrubszych melanży tego roku!

HAZEL
DJ HAZEL czyli najszybsze ręce Europy, niekwestionowana gwiazda polskiej sceny klubowej, rozgrzeje parkiet do granic możliwości! Najważniejszymi osobami w klubie dla niego są sami klubowicze, dlatego jego sety są układane 100% dla nich, aby dać maksimum satysfakcji i zabawy. Przy jego muzyce nie da się ustać spokojnie, a zabawa na długo pozostaje w pamięci. Gustuje głównie w klimatach House, Elektro house, Progresive house, Trance, Hard trance, Hardstyle, Techno. Na imprezach nikt się nie spodziewa co za chwile wymyśli i jaki remix na żywo zrobi. Uwielbia zaskakiwać miksami ludzi, a czasami nawet samego siebie.

Szykujcie się na noc, która będzie prawdziwym WYZWANIEM...
Szykujcie się na noc, która na długo zapadnie w WASZEJ PAMIĘCI ...
Szykujcie się na noc, która ROZEDRZE NA STRZĘPY WASZE ZMYSŁY...
Szykujcie się na noc, która ZROBI Z WAS MIAZGĘ ...
Szykujcie się na noc MOCNEGO UDERZENIA ...
Szykujcie się na... DJ-a HAZEL-a !

STIFLER
Drugim gościem specjalnym będzie Stifler Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy!! Fotki, selfie, wspólne drinki oraz melanżowanie - zaplanuj noc w naszym klubie i baw się przynajmniej tak godnie, jak ekipa z Warszawy, którą można oglądać na szklanym ekranie!

To będzie jedna z tych imprez, o której będzie się mówiło jeszcze długo po jej zakończeniu!

Hektolitry alkoholu polewane przez Stifler Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy, najseksowniejsze dziewczyny oraz nasi dj-e, którzy wiedzą jak rozgrzać parkiet do czerwoności gwarantują po raz kolejny najwyższe loty!

- HAZEL na żywo!
- STIFLER na żywo!
- HALLOWEEN!
- KRWAWE DRINKI NA BARZE
- DARMOWY BROWARY i SHOTY
- BONY DO WYKORZYSTANIA NA BARZE
- PROMOCJE NA BARZE

WSTĘP
Wstęp - od 16 lat! Z dokumentem potwierdzającym wiek!

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.