• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Hatti Vatti All Night Long

21 stycznia w Ziemi w ramach All Night Long usłyszycie Hatti Vatti .

Hatti Vatti - producent muzyki elektronicznej z rozległymi horyzontami: od muzyki dubowej, przez ambient, juke, aż po ubarwioną wokalami elektroniczną piosenkę. Inspirują go dźwięki Bliskiego Wschodu, undergroundowa kultura klubowa Wielkiej Brytanii i brzmienia instrumentów akustycznych.
Przesłuchaj tutaj.

Występował m.in. na festiwalach: Audioriver (2014), Fląder Festiwal (2011) Off Festival (2013 z zespołem Gówno, 2014 jako Hatti Vatti), Open'er Festival (2014), Ostróda Reggae Festival (2013), jak również występował w ramach cykli koncertowych, np. na Kulturalnej Plaży Trójki (2014). Trasa promująca płytę Worship Nothing objęła kilkadziesiąt europejskich miast (Polska, Niemcy, Belgia, Litwa, Łotwa, Białoruś, Czechy). W latach 2015-2017 brał udział w dwóch koncertowych w Japonii, kilkakrotnie zagrał na Islandii i Grenlandii oraz wystąpił na festiwalach Zandari Festa w Korei Południowej, Reeperbahn w Niemczech oraz Tauron Nowa Muzyka w Polsce.

W 2014 dostał nagrodę prezydenta Sopotu "Sopocka Muza" w kategorii Młodych Twórców.

Z uwagi na rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 14 grudnia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii Ziemia jak lokal funkcjonuje od teraz w formule pubu z koncertami na żywo. Obowiązuje zakaz tańca, zachowanie dystansu, dezynfekcja oraz limit liczby gości.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.