• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Harry, to ponurak! Spektakl improwizowany

Nadchodzi najbardziej magiczna noc w roku, czyli Andrzejki! Jaki kształt zobaczysz w wosku? Melonik? Słońce? Koślawy krzyż...? Dobrze wiemy co zobaczyłaby Trelawney - drogi chłopcze, to PONURAK! Otwórz swoje wewnętrzne oko i wpadnij do 107, żeby zobaczyć... no, może nie przyszłość, ale za to odpowiedzi na najbardziej nurtujące Was pytania dotyczące życia prywatnego postaci z uniwersum HP. Przez który klucz leje wosk strażnik kluczy Hogwartu? Jak zmusić mandragorę, by wykrzyczała imię przyszłego męża?

gru 10

niedziela, godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 35 zł
przedsprzedaż 30 zł
gru 18

poniedziałek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 70 zł
Kup bilet
Dla kogo jest ten spektakl? Dla wszystkich!
Kto będzie się bawił najlepiej? Osoby, które przeczytały książkę lub obejrzały film z tej sagi! Na scenie nie zabraknie odniesień do czarodziejskiego świata, a fandom będzie miał tutaj swój mały raj!
Spektakl jest przeznaczony dla osób 16+. Ze względu na nieobliczalność scenariusza, mogą paść ze sceny niecenzuralne treści oraz słowa. A przecież nie chcemy być jak Hagrid szepczący pod nosem "Cholibka, nie powinienem był tego mówić".

Cytrynowy Sorbet jest grupą improwizacji teatralnej, a ich spektakle osadzone są w świecie Harry'ego Pottera. Czym jest improwizacja teatralna? To forma sztuki, w której aktorzy nie mają scenariusza ani z góry ustalonych ról, a losy bohaterów kształtują widzowie. Dzięki temu każde przedstawienie jest unikatowe i nigdy się nie powtórzy. Magię na scenie tworzyć dla Was będą: Emilia, Kalina, Kasia i Igor.

Opinie