stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Hard Rock Rising

Już po raz piąty Hard Rock inspiruje muzyków na całym świecie. Hard Rock Rising to największy tego rodzaju konkurs, który pozwala lokalnym zespołom zaistnieć na międzynarodowej scenie. W Polsce koncerty odbędą się w restauracjach Hard Rock Cafe w Warszawie i Gdańsku.

lut 18

piątek, godz. 20:30

bilety 45 zł
przedsprzedaż 40 zł
9 lokalnych kapel z Trójmiasta zacznie walkę w środę 8 kwietnia. Kolejne bitwy odbędą się 15 i 22 kwietnia, a ich zmagania będzie oceniać profesjonalne jury:
Alicja Olkowska - Kierownik działu Kultura, Rozrywka i Deluxe na portalu Trojmiasto.pl, Michał Gabryelczyk- wokalista w zespole Chassis, wykładowca na wielu warsztatach muzycznych i szef działu marketingu w firmie Gitary Mayones oraz Wojciech Korzeniewski reprezentujący Fundację Sopockie Korzenie. Gdański finał rozegra się 29 kwietnia.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Wejście na wszystkie koncerty jest darmowe. Przyjdź i ciesz się muzyką razem z nami - do zobaczenia w Hard Rock Cafe Gdańsk!


Szczegółowy regulamin konkursu dostępny na HardRockRising.com.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • muzyka alternatywna , rock / punk
  sty 23
  niedziela, g. 19:00
  Gdynia
  Zagi zagra w Gdyni
 • jazz , muzyka alternatywna , rock / punk
  sty 27
  czwartek, g. 20:00
  Gdynia, Podwórko.art
  Variete