stat
Impreza już się odbyła

Hanna Banaszak - recital (1 opinia)

Zapraszamy na recital Hanny Banaszak do Teatru Atelier w Sopocie.

lis 27

sobota, godz. 19.00

Gdańsk,
bilety 40 zł
przedsprzedaż 30 zł
gru 18

sobota, godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 15 zł
ulgowy 12 zł
Hanna Banaszak jest wybitną osobowością estrady polskiej i niesamowicie wszechstronną artystką. Trudno ją jednoznacznie zdefiniować, ponieważ potrafi śpiewać wszystko - od jazzu przez piosenkę poetycką, kabaretową do klasyki.

jazz - koncerty w Trójmieście


Każda jej piosenka - niezależnie czy jest to utwór popularny, bossa, jazzowy standard, czy aranżacja oryginału z lat 20-tych - zawsze jest "piosenką z tekstem" i z muzyką w najlepszym gatunku.

Repertuar dobiera bezbłędnie. Dba o każdy dźwięk i słowo.

Jej interpretacja A. Piazzoli, Ch. Mangione, P. Metheny-ego, F. Chopina to wykonania najwyższej próby.

Opinie (1)

  • Dobry koncert, ale organizacja marna.

    O ile piętnastominutowe opóźnienie jest akceptowalne, to numer z krzesełkami już zdecydowanie nie. Jestem niewysoką osobą i kupując miejsce w pierwszym rzędzie oczekuję doskonałego widoku na scenę. Niestety okazuje się, że "pierwszy rząd" w Atelier wcale nie jest pierwszym rzędem. Szkoda, że przy zakupie biletów nie wspomniano o tym, że zostaną dostawione dodatkowe krzesełka. Tuż przede mną zasiadł mierzący około 190 cm osobnik, dzięki któremu widziałam jedynie czubek głowy Pani Banaszak. To przykre, że tak traktuje się regularnych i przede wszystkim płacących klientów, a jakichś darmozjadów z zaproszeniami puszcza się przodem.
    To dla mnie przykra sytuacja. Mimo ciekawej oferty Teatru zmuszona jestem zaprzestać uczęszczania na imprezy w tym lokalu.

    • 3 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.