• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Handpanowy koncert o wschodzie słońca na Molo w Sopocie

Zapraszamy na wyjątkowy Koncert handpanowy o wschodzie słońca na Molo w Sopocie". Tomek Torres zagra na intymnej Sopockiej scenie na Molo w pięknej scenerii, stworzonej przez samą NATURĘ. Wcześniej wystąpi Hubert Kozera w premierowej odsłonie scenicznej Podróży dźwiękiem. Artyści rozpoczną swoje występy o godz. 6.00 rano, tuż po wejściu do wody Aniołów o wschodzie słońca. Wydarzenie będzie zwieńczeniem piątej JUBILEUSZOWEJ edycji akcji 1000 Aniołów o wschodzie Słońca, na rzecz fundacji Hospicjum Pomorze Dzieciom.

cze 20

czwartek, godz. 20:30

Sopot,
bilety 52-99 zł
Kup bilet
sie 2-4

piątek - niedziela

Gdańsk Sopot Gdynia
bilety 59 - 189 zł
Kup bilet
Koncerty odbędą się dla wszystkich tych, którzy zarejestrują się na wydarzenie na www.morzeaniolow.pl z minimalną wpłatą 33 zł.

folk / reggae / world - koncerty w Trójmieście


Koncerty odbędą się na MOLO w Sopocie

TIMETABLE
01.06.2024 r.
Godz. 04:18 -Wschód Słońca z wejściem do wody Morza Aniołów na wejściu nr 28
Godz. 06:00 - Początek koncertów na Molo w Sopocie
Czas trwania: 1 godz. 30 min
SOPOT wejście na MOLO z ważnym biletem
BILETY poprzez rejestrację na 1000 Aniołów o wschodzie słońca V edycja

www.morzeaniolow.pl

Informacje o wykonawcach:
Tomek Torres -
Absolwent Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F. Chopina w Bytomiu oraz Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu na wydziale instrumentalnym. Muzyk z 25-letnim doświadczeniem na polskiej scenie muzycznej, uznany perkusista sesyjny, współzałożyciel zespołu Afromental, na stałe grający m. in. w zespole Urszuli Dudziak czy Sławka Uniatowskiego.
Tomek Torres jest aktywnym artystą na scenie handpanowej od wielu lat. Jego muzyka często emanuje spokojem i medytacyjnym charakterem, co sprawia, że jego koncerty i nagrania są cenione zarówno przez miłośników handpana, jak i szerokie grono słuchaczy poszukujących relaksujących i inspirujących dźwięków. Dzięki swemu oddaniu dla muzyki oraz umiejętnościom artystycznym Tomek Torres stał się jednym z wiodących handpanistów w Polsce, cieszącym się uznaniem zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

Od września 2023 roku Tomek Torres współtworzy pierwszy w Polsce sklep online z handpanami i akcesoriami do handpanów - Sonus Art (https://sonus.art). Po koncercie będzie możliwość nie tylko usłyszenia tych magicznych instrumentów, ale także doświadczenia ich osobistego uroku poprzez możliwość samodzielnego grania pod okiem Tomka Torresa. Dodatkowo, dla tych, którzy zakochają się w dźwiękach handpanów, będzie dostępna możliwość zakupu tych unikalnych instrumentów na miejscu. Dołącz do nas, aby odkryć świat dźwięków, które poruszają serca i umysły!
www.instagram.com/tomektorres
www.youtube.com/tomektorresmusic
www.facebook.com/tomasztorres

Hubert Kozera - znany głównie z produkcji koncertowych i organizacji backstagy / Męskie granie 2023, Songwriter Łódź Festival, Urodziny Łodzi, Letnie Brzmienia 2021 i 2022/ pomysłodawca i producent koncertów Morza Aniołów /Sopot Molo Festival, Mela Koteluk, Bolewski & Tubis o wschodzie słońca. Hubert wystąpi osobiście na scenie w swoim autorskim projekcie Podróże dźwiękiem, które swoim uroczym i nowatorskim podejściem do muzyki zapraszają do głębokiego eksplorowania swojego wnętrza.

HKozera.Music
Morze Aniołów inspiruje morze ludzi na całym świecie, połączonych niematerialnymi wartościami płynącymi z serca, będącymi podstawowymi potrzebami każdego człowieka, bez względu na płeć, status materialny czy społeczny. Społeczność praktykuje codziennie kąpiele w zimnym Bałtyku o wschodzie Słońca, zachęca tym samym innych do świadomego obcowania z naturą, z zimnem, inspiruje do dbania o siebie, do pomagania, bo: Pomaganie dodaje skrzydeł.

Od pięciu lat Morze Aniołów 1 czerwca w Dzień Dziecka w Sopocie przy wejściu na plażę 28, organizuje wspólną akcję - 1000 Aniołów o wschodzie słońca. Akcja ma charakter charytatywny i symboliczny, wspiera funkcjonowanie Fundacja Hospicjum Pomorze Dzieciom.

Facebook:
https://www.facebook.com/morzeaniolow
Organizatorami wydarzenia są:
MOSiR Sopot
Fraktal Sopocki
Morze Aniołów
HKozera.music

Patronami wydarzenia są:
Miasto Sopot
Dzień Dobry Sopot - esopot.pl
Hospicjum Pomorze Dzieciom

Opinie