stat

Halloweenowe Nocowanki/Rozrabianki

 • sobota, 31 października, godz. 16:00, 00:00
 • Lokalizacja
  Reda, Morska 5
  Organizator: Gdynia Dive
 • Bilety
  280
  sprzedaż: 58 629-58-07

Serdecznie zapraszamy wszystkie Dzieci lubiące zabawę, towarzystwo rówieśników, szaleństwa w basenie i na zjeżdżalniach zakończone noclegiem w jedynej w Polsce strefie noclegowej  w aquaparku z gwarancją bezdeszczowej pogody i nieograniczonym dostępem do kompleksu basenowego. W ofercie nocleg w namiotach typu tipi na specjalnie przygotowanej sztucznej plaży.

Wakacyjne temperatury w Zielonej Wiosce występują przez cały rok. Nigdy też nie pada, a wilgotność oscyluje w granicach 60 procent, co gwarantuje iście tropikalne warunki. Ponadto gorący klimat wiąże się z egzotycznymi zwierzętami. U nas pobyt umili cykanie świerszczy, które mieszkają w naszej bujnej roślinności jak w swoim naturalnym środowisku.
 
Program
31 października 2020
16:00 - spotkanie w Aquapark Reda
16:15 - wejście na basen
 W krainie wodnych przygód każdy znajdzie atrakcję idealną dla siebie. Pośród kolorowych basenów i zakręconych zjeżdżalni czekają też prawdziwe rekiny, które pływają w ogromnym akwarium rafowym. Najbardziej zakręcony ze wszystkich jest AquaSpinner, czyli pierwsza w Europie zjeżdżalnia obrotowa
20:30 - kolacja
23:00 -  Nocleg w namiocie
Na specjalnie przygotowanej plaży znajduje się 10 namiotów typu tipi. Każdy wyposażony jest w materace, koce, poduszkę oraz stoliczek. Niemal tropikalne warunki gwarantują niezwykłe przeżycie.
1 listopada  2020
9:00 - śniadanie
10:00 - Haloweenowe zadanie i  wyzwanie 
12:30 - odbiór dzieci i zakończenie imprezy


Zapisy
biuro@gdyniadive.pl
608637224
Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.