stat
Impreza już się odbyła

Halloweenowa zabawa

Mrok ciemniejszy niż noc ogarnął Loopy's World. Ostatnia dobra czarownica podejrzewa, że to sprawka czarnego księżyca i wzywa wszystkie dzieci do pomocy. Odwiedźcie centrum z całą rodziną od 27 do 29 października i dołączcie do grupy śmiałków, którzy odważą się na krok w mrok. Dodatkowo czeka na Was straszliwie dobra zabawa, podczas której możecie spróbować własnych sił w tropieniu duchów.

paź 22-23

piątek - sobota, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 98 zł
paź 30-31

sobota - niedziela, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 140 - 160 zł
przedsprzedaż 120 - 140 zł
Odważcie się na krok w mrok!

W ostatni weekend października w Loopy's World czeka na śmiałków, którzy odważą się zrobić krok w mrok i pomogą w rozwiązaniu zagadkowych zdarzeń. W tym czasie w centrum możecie spodziewać się obecności zjaw, upiorów, czarownic i potworów wszelkiej maści. Czeka na Was wiele nieoczekiwanych zdarzeń, jak zawsze przygotujcie się również na aktywną zabawę.

Animacje oparte na fabularnej opowieści "krok w mrok" zaplanowano od piątku do niedzieli (27-29.10) o godz. 12:00, 15:00 i 17:00. Dodatkowo w każdej chwili możecie wziąć udział w pełnej przygód zabawie polegającej na rozszyfrowaniu śladów zostawionych przez duchy i zjawy. Wraz z najbliższymi wcielicie się w rolę tropicieli!

Halloweenowa zabawa po zmroku!
W sobotę (28.10) tuż po zmroku dzieci będą mogły wziąć udział w całonocnej imprezie "Noc w Happy Halloween". W recepcji centrum ruszyła już sprzedaż biletów. Dla wszystkich, którzy zdecydują się kupić bilet na to wydarzenie przed 15.10 lub dla co najmniej trójki dzieci organizatorzy przygotowali atrakcyjne rabaty. 

Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy's World
www.loopys.pl
al. Grunwaldzka 229 Gdańsk

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.