• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Halloween w Mieście Aniołów

W ostatnią sobotę i niedziele października (tak trochę nietypowo) zapraszamy wszystkich, którzy lubią się bawić w upiornych klimatach halloweenowej nocy. Koszmarna obsługa, mroczne wnętrza, krwawe, dymiące drinki, dynie zamiast ozdób, grobowy nastrój, snujące się po Klubie wampiry i upiory oraz wisielczy humor Dj-i to atuty, które docenią, mamy nadzieję bywalcy Miasta Aniołów.

Goście wchodzący do Klubu w przebraniach z horrorów (liczy się tylko pełne przebranie ) mają wstęp wolny, a bar serwuje im "hardcorowe" drinki. Mroczny wystrój Klubu dopełni wrażenia tej niesamowitej nocy. Dj-e co jakiś czas zaserwują rozpoznawalny kawałek z kultowych horrorów. Obsługa Miasta Aniołów przebrana będzie w dowolne akcenty Halloweenowe.

Przy zakupie helloweenowego drinka - rabat!

Będziemy bawić jak zawsze się w klimacie mashup, funk, rnb, house, deep house oraz oczywiście największych i najbardziej znanych i rozpoznawalnych "miastowych" baatów. Muzę miksować dla Was będzie nasz Rezydent Funk Dee  - ambitni lecz szeroko doceniani Dj z bydgosko-toruńskiej sceny klubowej.

Nasz bar, a w zasadzie nasi barmani proponują wyjątkowe i niepowtarzalne drinki, które powinny przypaść do gustu każdemu z Gości. W tę wyjątkowe dwie noce przygotowaliśmy wiele atrakcji, które zobaczą i usłyszą fani MA oraz wszyscy Ci, którzy w tę after Halloween-ową noc po raz pierwszy zdecydują się odwiedzić Miasto Aniołów!

Rezerwujcie wcześniej stoliki, bo ich ilość jest ograniczona!

Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.

Przeczytaj także

Opinie