stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Halloween w Bunkrze

Już w zeszłym roku udowodniliśmy, że Halloween wcale nie jest najhuczniej obchodzony w Stanach Zjednoczonych. Tym razem potwierdzimy to ponownie! Zapraszamy Was do najbardziej klimatycznego klubu w Polsce! Niesamowita impreza, najlepsi didżeje w obstawie saksofonisty, pyszne "krwiste" drinki. Halloween w Bunkrze to nie tylko zabawa, to również mnóstwo nagród za najlepsze przebrania!

♬ Górny parkiet: WhiteBoy Rocks - łączy wszystkie gatunki od nudisco, house po rnb tworząc energetyczny mix, który nie pozwala zejść z parkietu

♫ Bari (Sax Live) - bawiliście się kiedyś do muzyki granej na żywo? Teraz macie taką okazję. Niesamowity show zagrany na saksofonie urozmaici halloweenową imprezę!

♬ Dolny parkiet: Crusader - zdolny didżej z Malborka, zaprezentuje znane i lubiane hity niegrane na co dzień w klubach. Klimat przewodni to mieszanka rocka i dubstepu.

Wstęp:
0zł - przebrani
10zł - pozostali
http://facebook.com/Bunkierclub
ul.Olejarna 3, otwieramy 17:00, start imprezy 21:00
Rezerwacje:
biuro@bunkierclub.pl
530 917 788

O północy nasze potwornie przerażające Jury wybierze najlepsze przebrania, które zostaną nagrodzone upiornie procentowymi nagrodami! Przez całą imprezę poleją się setki shotów dla najbardziej pomysłowych gości! Taka impreza odbywa się tylko raz w roku, nie możecie jej przespać!

Patronat:
Radio ESKA
Radio WAWA
Trojmiasto.pl
Glob Medium

——————————————————————————

Połączenie historycznej, niezmienionej z zewnątrz struktury budynku i wewnętrznego przeobrażenia zaskoczy wszystkich. Bunkier to 5 kondygnacji kultury i rozrywki, 2 bary, 2 sale koncertowo-imprezowe, galeria z możliwością zakupu wystawianych prac oraz pub, gdzie filozoficznym dysputom towarzyszy smakowita strawa dla ciała.

BUNKIER - PO PROSTU MUSISZ TEGO DOŚWIADCZYĆ!

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
0zł - przebrani
10zł - pozostali

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.