• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Halloween - plastyczne warsztaty dla dzieci

Bez względu na to, czy wolicie obchodzić Dziady, Halloween, a może jesteście wielbicielami Nocy Duchowego Ciasta zapraszamy na kreatywne popołudnie w Szymelce... Zapraszamy dzieci od 5 do 10 lat na warsztaty artystyczne. Każdy uczestnik będzie miał okazję zrobić oryginalną torebkę na cukierki, osobistego nietoperza lub efektowne dodatki do halloweenowych kostiumów. Będzie kolorowo, wesoło i kreatywnie.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 27 października o godzinie 17.00 w Księgarni Rodzinnej Szymelka, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 8, w Gdyni.

Potrwa 1 godzinę i plus minus pół godziny.

Warsztaty poprowadzi Olga Obst - Projektantka, instruktorka oraz organizatorka warsztatów artystycznych dla dzieci i dorosłych. Z wykształcenia technik ceramik. Ukończyła studia w Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Jest autorką projektów z zakresu grafiki użytkowej, komiksów, scenografii, oraz oryginalnych programów do pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Na co dzień prowadzi warsztaty artystyczne dla dzieci, w tym warsztaty z projektowania plastycznego, architektury, planowania przestrzennego i wzornictwa, warsztaty diy / art&crafts, ekowarsztaty, warsztaty z historii sztuki, lekcje rysunku, malarstwa, kompozycji oraz technik graficznych.

Warsztaty są dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach Programu Partnerstwo dla Książki.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Zajęcia bezpłatne!
Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisy: kontakt@labuka.pl, kontakt@szymelka.pl lub pod nr tel. 535 461 609

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.