stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Halloween

Tak! Zbliża się nasze ulubione Halloween. A przecież o tym wiecie, że co roku u nas bawi się całe Trójmiasto. Zapraszamy Was do najbardziej klimatycznego klubu w Polsce! Niesamowita impreza, najlepsi didżeje, pyszne "krwiste" drinki i wystrój, który zapamiętacie na dłużej. Halloween w Bunkrze to nie tylko zabawa, to również mnóstwo nagród za najlepsze przebrania!

PRZEBIERZ SIĘ I ZGARNIJ NAGRODY O WARTOŚCI 1 000zł 

O północy nasze potwornie przerażające Jury wybierze najlepsze przebrania, które zostaną nagrodzone upiornie procentowymi nagrodami. Przez całą imprezę poleją się setki shotów dla najbardziej pomysłowych gości. Taka impreza odbywa się tylko raz w roku, nie możecie jej przespać!

http://facebook.com/Bunkierclub
ul.Olejarna 3, otwieramy 19:00, start imprezy 21:00
Rezerwacje:
biuro@bunkierclub.pl
530 917 788

Patronat:
Radio ESKA
Trojmiasto.pl

[PL] Bunkier to 5 kondygnacji kultury i rozrywki, 2 bary, 2 sale koncertowo-imprezowe, galeria z możliwością zakupu wystawianych prac oraz pub, gdzie filozoficznym dysputom towarzyszy smakowita strawa dla ciała.

[ENG] 5 floors of culture and entertainment, 2 bars, 2 concert and party rooms, a gallery providing a possibility of buying exhibited works and a pub, where you may enjoy good food and engage in philosophical debates.

BUNKIER - PO PROSTU MUSISZ TEGO DOŚWIADCZYĆ!

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10-20 zł
DARMOWY  przebrani (do północy)
10zł - przebrani po północy
20zł - pozostali (i tak nie będzie dla Was miejsca)

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.