stat
Impreza już się odbyła

Halloween

Zapraszamy wszystkie upiory, zjawy, demony, wampiry, czarownice i inne straszydła do wspólnego biesiadowania razem z ekipą Jacksa. Dla twórców najbardziej pomysłowych kostiumów - barmani zaserwują własną "krew" prosto ze strzykawy za free!

paź 29

piątek, godz. 21:00

Sopot,
bilety 30 zł
paź 30

sobota, godz. 22:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
28.10.2017, o godzinie 20:00, zaczynamy świętować Halloween - a jeśli tylko specjalnie na tę okazję przebierzecie się, a potem zrobicie sobie zdjęcie w Jack's Bar Sopot i opublikujecie je na naszym profilu pod specjalnie stworzonym postem - macie szansę wygrać atrakcyjne nagrody.

Do 31.10.2017 trwać będzie walka między uczestnikami naszego konkursu. Zdjęcia, które zbiorą najwięcej polubień, zostaną nagrodzone na naszej Halloweenowej imprezie. Osoby, które zajmą 3 najwyższe miejsca, otrzymają od nas vouchery na bar o wartości 250, 100 i 50 złotych.

Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, oraz do odwiedzenia nas w Halloween. Regulamin konkursu dostępny w poście na wydarzeniu

Potwory do zobaczenia w Jack's Bar Sopot!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.