• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Halloween - Zombiaki Przybywajcie

Nadchodzi imprezowa Masakra.
Czas biegnie potwornie szybko i nieubłaganie zbliża się dzień Halloween. Widmo dobrej zabawy jest piekielnie realne. Mamy przeraźliwie wielką przyjemność zaprosić wszystkich strasznych, podłych i diabolicznych na piekielnie dobra imprezę. Upiorny wystrój, poczęstunek z piekła rodem, straszliwie fajna muzyka to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na zbłąkane duszyczki.

paź 28-29

piątek - sobota, godz. 18:00

bilety 89,90 zł
przedsprzedaż 79,90 zł
paź 31

poniedziałek, godz. 14:00 - 17:00

Wstęp wolny
Nosferatu Cj zadba, aby skutki waszych nieziemsko szaleńczych pląsów były wręcz opłakane. Jak co roku czeka na Was smoczy łój na piekielnych chlebie z czarcim ogórem do tego. Będziemy tak podli, że wszystkich w pełnym przebraniu wpuścimy za darmo i bez kolejki.

Mało tego: będziemy tak szokująco niedobrzy, że wyglądających najbardziej groźnie, niegrzecznie, diabolicznie i odrażająco nagrodzimy iście nieziemskimi nagrodami. Pamiętacie jak makabrycznie było w zeszłym roku? W tym roku będzie jeszcze okropniej, koszmarniej i bardziej przerażająco. A posępny obserwator utrwali Wasze wstrętne występki na zgniłej kliszy umarłym aparatem.

Przybądźcie punktualne, bowiem dokładnie o północy czeka was przerażająco fajna niespodzianka.
Dla w pełni przebranych gości- wstęp wolny, brak kolejek przy wejściu oraz szansa na wygranie niesamowitej nagrody!

Uwaga wszystkie umarlaki, ząbiaki, wilkołaki, czarownice duchy, diabły, wampiry, potwory i inni przebierańcy!!!
Macie szanse wygrać piekielnie atrakcyjną nagrodę. Nasza determinacja w pobudzaniu waszej kreatywności jest wielka i nie cofniemy się przed niczym aby w tym dniu nasi goście byli najlepiej przebranymi imprezowiczami w całym 3mieście. Między 22.oo a 23.oo nasz fotograf wykona sesję zdjęciową każdej przebranej osobie która wyrazi na to ochotę. Wszystkie zdjęcia zostaną zamieszczone na naszej stronie www.parlament.com pl oraz na naszym profilu FB. Dalej wszystko w rękach internautów. Przez tydzień po zakończeniu imprezy Haloweenowej będą oni oznaczać zdjęcie z najlepiej ich zdaniem ucharakteryzowaną i przebraną postacią. Osoba ze zdjęcia z największą ilością "lajków" wygrywa nagrodę główną 1000zł w gotówce.

Zakończenie głosowania oraz ogłoszenie wyników nastąpi w sobotę 9 listopada.
Laureat pierwszego miejsca otrzyma nagrodę główną czyli 1000zł w gotówce!!!
Laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymają karty klubu Parlament doładowane na kwotę 100zł.

Wasze portrety wykona KOBARU. Człowiek,który od wielu lat niezłomnie realizuje misję utrwalania, za pomocą aparatu wizerunku rozmaitych świrów, freaków i innych postrzeleńców. Nikt inny nie potrafi lepiej fotografować postaci z piekła rodem.

Pozostali wstęp 20 zł
Czwartek 31.10 Start: 20:00

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
Dla w pełni przebranych gości- wstęp wolny, brak kolejek przy wejściu oraz szansa na wygranie niesamowitej nagrody! / Pozostali 20 zł

Opinie