• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Halloween Party - Ahmet Kilic & Brose & Mike G

W ostatnią sobotę października zapraszamy wszystkich, którzy lubią się bawić w upiornych klimatach halloweenowej nocy. Jest to wyjątkowa okazja, a jeśli jest takowa to i muszą być wyjątkowi artyści oczywiście pod "wodzą" naszego niezastąpionego i jedynego w swoim rodzaju Rezydenta imprez sobotnich Mike G.

lip 21

niedziela, godz. 12:00

bilety 350 zł
przedsprzedaż 299 - 315 zł
Kup bilet

w każdą sobotę (od 03.08 do 30.09.2024), godz. 19:30

Gdańsk,
bilety 110 zł
Udało się nam zaprosić gwiazdę światowej sceny dj-skiej Ahmeta Kilic-a, którego mieliśmy honor już kilkakrotnie gościć w naszym Klubie. Pojawi się też młody ale już znany "miastowym" fanom, bardzo ambitny bydgosko- toruński Dj - Brose. Koszmarna obsługa, mroczne wnętrza, krwawe, dymiące drinki, dynie zamiast ozdób, grobowy nastrój, snujące się po Klubie wampiry i upiory oraz wisielczy humor dji to atuty, które mamy nadzieję docenią, bywalcy Miasta Aniołów.

Goście wchodzący do Klubu w przebraniach z horrorów mają wstęp wolny (do 22:00.), a bar serwuje im "hardcorowe" drinki. Mroczny wystrój Klubu. Dje co jakiś czas puszczają rozpoznawalne kawałki z kultowych horrorów. Obsługa Miasta Aniołów przebrani w dowolne akcenty Halloweenowe + makijaż. Przy zakupie helloweenowego drinka - rabat.

Będziemy bawić jak zawsze się w klimacie mashup, funk, rnb, dancehallu, hip hopu, trapu, twerku, house i deep house oraz oczywiście największych i najbardziej znanych i rozpoznawalnych "miastowych" bitów. Muzę miksować dla Was będą : Ahmet Kilic, Brose i jak zazwyczaj nasz Rezydent Mike G. Bar, a w zasadzie barmani Miasta Aniołów proponują wyjątkowe i niepowtarzalne drinki, które powinny przypaść do gustu każdemu z naszych Gości. W tą wyjątkową noc przygotowaliśmy wiele atrakcji, które zobaczą i usłyszą nasi fani odwiedzający w tą noc Miasto Aniołów.

Rezerwujcie wcześniej stoliki, bo ich ilość jest ograniczona!
Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.

Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.
Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl
Rezerwacje pod numerem 58 768-58-31

---
Ahmet Kilic urodził się w Bułgarii gdzie spędził dzieciństwo. jego przygoda z muzyką zaczęła się od obsesji jego ojca na punkcie sprzętu elektronicznego. W wieku 10 lat Ahmet zaczął interesować się jak działa sprzęt elektroniczny i zaczął składać i rozkładać części elektronicznego wyposażenia w swoim domu. W wieku 12 lat Ahmet zrobił swoje pierwsze kroki w karierze muzycznej komponując swoje własne remiksy, które odzwierciedlały jego pasję do muzyki.W 1991 roku rodzina Ahmeta zdecydowała przeprowadzić się do Turcji; to stało się dla niego początkiem zupełnie nowego życia. Chodził do szkoły w Izmirze, jednym z największych miast Turcji , a wieczorami Ahmet pracował w zwykłych barach jako DJ. Po ukończeniu szkoły w 1995 roku Ahmet zdecydował kontynuować swoją profesjonalną karierę muzyczną i zaczął pracować jako rezydent DJ w jednym z największych klubów w Izmirze "Club Marina". Później Ahmet zapragnął zmienić swoje życie i kontynuował swoją karierę muzyczną w różnych miastach świata pracując jako DJ w wiodących organizacjach. Według topdeejays.com w Turcji w 2014 roku Ahmet został Djem numerem #1 w "DEEP HOUSE", #1 DJ większości użytkowników YouTube i wiele razy #1 na Beatport Mixes.

Brose - ambitny reprezentant bydgosko - toruńskiej sceny klubowej. Swoją przygodę rozpoczął w połowie 2014 roku i od tego czasu nieustannie pracuje nad udoskonalaniem swoich umiejętności. Można go usłyszeć w wielu klubach na terenie całej Polski, a także na największym polskim festiwalu Musicfest (Francja). W jego mixach usłyszycie perfekcyjnie wyselekcjonowane numery z gatunków: R'n'B, mashup, funky oraz house. Ceniony za zaangażowanie i pozytywną energię, która tworzy niepowtarzalny klimat imprez.

MIKE G jest jednym z wyróżniających się przedstawicieli toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe'u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największch Polskich festiwalach poza granicami kraju - zimowych - Music Fest w Les Orres - Francja (2015) oraz Les Menuires (2017) oraz letnim Festiwalu Chilling w Chorwacji w miejscowości Porec (2016) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers od 2015 roku współtworzy Polish Hip Hop Festival w Płocku - największy w Polsce festiwal Hip Hopowy . DJ MIKE G jest oficjalnym DJem drużyny koszykarskiej Twarde Pierniki, z którą dumnie zdobywa medale Mistrzostw Polski. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektem Partyrockers' (wspólnie z DJ'em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce). W roku 2016/2017 wspólnie z DJ P51 jako Partyrockers zdobywca II miejsca w prestiżowym konkursie - Toruński DJ Roku 2016. Warto też pamiętać że Mike G to członek toruńskiego INFAMOUSTEAM!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    15 zł
Osoby przebrane - wstęp wolny do godz. 22:00

Opinie