stat
Impreza już się odbyła

Halloween Hardcore Party - DNU & Mike G (2 opinie)

W pierwszą sobotę listopada (tak trochę nietypowo) zapraszamy wszystkich, którzy lubią się bawić w upiornych klimatach halloweenowej nocy. Koszmarna obsługa, mroczne wnętrza, krwawe, dymiące drinki, dynie zamiast ozdób, grobowy nastrój, snujące się po Klubie wampiry i upiory oraz wisielczy humor Dj-i to atuty, które docenią, mamy nadzieję bywalcy Miasta Aniołów.

Goście wchodzący do Klubu w przebraniach z horrorów mają wstęp wolny, a bar serwuje im "hardcorowe" drinki. Mroczny wystrój Klubu dopełni wrażenia tej niesamowitej ncy. Dj-e co jakiś czas zaserwują rozpoznawalny kawałek z kultowych horrorów. Obsługa Miasta Aniołów przebrana będzie w dowolne akcenty Halloweenowe.

Przy zakupie helloweenowego drinka - rabat!

Będziemy bawić jak zawsze się w klimacie mashup, funk, rnb, house, deep house oraz oczywiście największych i najbardziej znanych i rozpoznawalnych "miastowych" baatów. Muzę miksować dla Was będą: nasz Rezydent Mike G oraz pierwszy raz w Klubie nad Motławą DNU - ambitny, młody lecz szeroko doceniany Dj z bydgosko-toruńskiej sceny klubowej.

Nasz bar, a w zasadzie nasi barmani proponują wyjątkowe i niepowtarzalne drinki, które powinny przypaść do gustu każdemu z Gości. W tę wyjątkową noc przygotowaliśmy wiele atrakcji, które zobaczą i usłyszą fani MA oraz wszyscy Ci, którzy w tę after Halloween-ową noc po raz pierwszy zdecydują się odwiedzić Miasto Aniołów!

Rezerwujcie wcześniej stoliki, bo ich ilość jest ograniczona!
Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.

Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.
Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje wyłącznie pod numerem 58 768-58-31

---
DNU to ambitny, młody lecz szeroko doceniany dj z bydgosko-toruńskiej sceny klubowej. Działający na rynku od 2015 roku. Od tego czasu cały czas poszerza swoje horyzonty muzyczne i obecnie łączy rytmy muzyki house razem z szeroko pojętym gatunkiem muzyki czarnej - R&B, hip-hop, trap, twerk. Wszystko to zgrywa turntablistycznymi technikami miksowania co nadaje granym przez niego imprezom niepowtarzalnego stylu i zaspokaja gusta wszystkich gości. Pomimo krótkiego stażu udało już mu się wybić i znaleźć wśród najlepszych, choć jeszcze wiele przed nim!

MIKE G jest jednym z wyróżniających się przedstawicieli toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe'u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największch Polskich festiwalach poza granicami kraju - zimowych - Music Fest w Les Orres - Francja (2015) oraz Les Menuires (2017) oraz letnim Festiwalu Chilling w Chorwacji w miejscowości Porec (2016) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers od 2015 roku współtworzy Polish Hip Hop Festival w Płocku - największy w Polsce festiwal Hip Hopowy . DJ MIKE G jest oficjalnym DJem drużyny koszykarskiej Twarde Pierniki, z którą dumnie zdobywa medale Mistrzostw Polski. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektem Partyrockers' (wspólnie z DJ'em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce). W roku 2016/2017 wspólnie z DJ P51 jako Partyrockers zdobywca II miejsca w prestiżowym konkursie - Toruński DJ Roku 2016. Warto też pamiętać że Mike G to członek toruńskiego INFAMOUSTEAM!

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  15 zł
przebrani wstęp wolny do 23:00, pozostali 15 zł

Opinie (2)

 • Bzdurny i mylący tytuł imprezy... (1)

  ....hardcore..... ludzie myślący połączą z muzyką hadrcodre punk lub z hardcore techno a nie z jakimś śmiesznym hip hopem lub muzyką powiedzmy klubową ....

  • 0 0

  • Czepiasz się kolego wyluzuj

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.