stat
Impreza już się odbyła

Halloween 2016

Nadchodzi imprezowa Masakra!!! Czas biegnie potwornie szybko i nieubłaganie zbliża się dzień Halloween. Widmo dobrej zabawy jest piekielnie realne. Mamy przeraźliwie wielką przyjemność zaprosić wszystkich strasznych, podłych i diabolicznych na straszliwie dobrą imprezę. Upiorny wystrój, poczęstunek z piekła rodem, wściekle dobra muzyka to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na zbłąkane duszyczki.

Nosferatu Cj zadba, aby skutki waszych nieziemsko szaleńczych pląsów były wręcz opłakane. Jak co roku, czeka na Was smoczy łój na piekielnym chlebie z czarcim ogórem do tego. Będziemy tak podli, że wszystkich w pełnym przebraniu wpuścimy za darmo i bez kolejki.

Mało tego: będziemy tak szokująco niedobrzy, że wyglądających najbardziej groźnie, niegrzecznie, diabolicznie i odrażająco nagrodzimy iście nieziemskimi nagrodami. Pamiętacie jak makabrycznie było w zeszłym roku? W tym roku będzie jeszcze okropniej, koszmarniej i bardziej przerażająco. A posępny obserwator utrwali Wasze wstrętne występki na zgniłej kliszy umarłym aparatem.

Uwaga wszystkie umarlaki, zombiaki, wilkołaki, czarownice duchy, diabły, wampiry, potwory i inni przebierańcy!!!
Macie szanse wygrać piekielnie atrakcyjne nagrody.

Nasza determinacja w pobudzaniu waszej kreatywności jest wielka i nie cofniemy się przed niczym aby w tym dniu nasi goście byli najlepiej przebranymi imprezowiczami w całym 3mieście.

Między 22.oo a 24.oo nasz fotograf wykona sesję zdjęciową każdej przebranej osobie, która wyrazi na to ochotę. Z Waszych zdjęć zostanie utworzona KONKURSOWA GALERIA HALLOWEENOWA, którą opublikujemy na naszym FB. Z grona osób biorących udział w konkursie komisja wybierze 10 zdjęć, które w ciągu 7 dni od daty opublikowania galerii, zdobędą naszym zdaniem wasze największe zainteresowanie oraz szereg aktywności, które nas utwierdzą w podjęciu decyzji. Następnie opublikujemy galerię THE BEST 10 OF HALLOWEEN 2016, z której komisja wybierze głównego zwycięzcę oraz dwie osoby, które również ,,staną na podium". Przekonajcie nas dlaczego dana stylizacja Wam się najbardziej podoba. Pomóżcie osobom biorącym udział w konkursie zdobyć główną nagrodę.

Regulaim konkursu: http://parlament.com.pl/o-klubie/regulamin-konkursu-halloween-2016-na-facebooku/

W tym roku mamy dla Was jeszcze drugi konkurs, w którym do wygrania jest aparat Fujifilm Instax mini 70. Co musicie zrobić, żeby to cacko trafiło w wasze ręce? Zadaniem konkursowym jest wykonanie zdjęcia w czasie imprezy na tle specjalnej, przeznaczonej do tego ścianki, umieszczonej pomiędzy salą barową a salą taneczną. Zdjęcie opatrzon hashtagami #klubparlament" i #parlamenthalloween2016. należy umieścić na portalu Instagram.

Regulamin konkursu: http://parlament.com.pl/o-klubie/regulamin-konkursu-halloween-2016-na-instagramie/


OSOBY W PEŁNYM PRZEBRANIU WSTĘP FREE
(osobna kolejka do wejścia oraz szansa na wygranie niesamowitych nagród!)

Pozostali wstęp 20 zł

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni