stat
Impreza już się odbyła

Halloween 2 za 1

Halloween powinien być niezwykły! Dlatego zabierz przyjaciół na niezapomniany wyjazd. Jedźcie razem i wykorzystajcie okazję do zabawy. Wybierz się na dwudniowy rejs przez Bałtyk, z noclegiem na statku, programem rozrywki i prawdziwą morską przygodą. Teraz pojedziesz w super cenie 2 osoby w cenie jednej!

Zabierz ze sobą dzieci! Mamy dla nich bezpłatny program halloweenowych konkursów i animacji. Dzieci będą rozwiązywać zagadki, przeżywać przygody i popisywać się formą fizyczną, aby pokonać pełne strachów wyzwania przygotowane przez doświadczonego animatora.

Razem z przyjaciółmi, już wieczorem będziesz mieć szansę poznać łatwe kroki podczas lekcji, gdzie profesjonalny instruktor nauczy uczestników cieszyć się tańcem w atmosferze halloweenowej zabawy. Podczas krótkiego pokazu zobaczysz jak się tańczy latynoskie szlagiery. Podczas dnia na morzu skorzystaj z programu rozrywkowego z halloweenowymi akcentami i weź udział w kolejnej lekcji tańca. Koniecznie skosztuj czegoś dobrego w restauracjach i barach na pokładzie. Z pokładu otwartego podziwiaj morze i wyłaniające się z oddali malownicze szwedzkie szkierowe wysepki, rób zdjęcia i baw się strasznie dobrze!

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    98 zł
  • Kontakt
    58 660-92-00
Cena od 98 zł na osobę zawiera:

rejs promem do Szwecji i z powrotem;
nocleg w kabinie 2-os wewnętrznej z łazienką i TV;
rozrywkę dla dorosłych zgodnie z programem;
lekcje tańca z instruktorem;
animacje dla dzieci.


Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew.. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom. Ze względów związanych z sytuacją epidemiczną program może ulec modyfikacjom. Niektóre punkty na pokładzie nie są dostępne, min nie odbywa się dyskoteka.


Test na Covid-19 / dowód szczepienia lub ozdrowienia może być wymagany do przekraczania granic

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.