stat
Impreza już się odbyła

Hai

Hai to nowe, zdolne dziecko na rodzimej scenie alternatywnej. Łączący różne wpływy muzyczne, eklektyzm i spójność, psychodeliczne wycieczki i ładne melodie, niekonwencjonalny tekstowo, pełen oryginalnej energii scenicznej - może niebawem nieźle namieszać na polskiej scenie.

kwi 30

czwartek, godz. 20:00

bilety 30 zł
przedsprzedaż 20 zł
paź 23

piątek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 45 zł
Projekt pierwotnie był solowym przedsięwzięciem (Eddie/Hai), w obecnym składzie działa od wiosny 2018. Jego muzyka oscyluje wokół alternatywy z domieszkami rocka, jazzu, psychodelii i hiphopu. Zdobywcy Grand Prix na 8. Festiwalu Wschody 2019. W 2019 znaleźli się również, m.in w line up'ie Festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym. Stypendyści Urzędu Miasta Lublin 2019. Nominacja do Lubelskich Wyróżnień Kulturalnych Żurawie 2018. Uczestnicy inkubatora branży muzycznej Tak Brzmi Miasto.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Mają na koncie koncertową EP zarejestrowaną na Wirydarzu Centrum Kultury w Lublinie oraz video live w ramach sesji Fake Garden Session. Właśnie ukazał się teledysk do singla W Powietrzu. Na początku 2020 ukaże się ich debiutancki album, pt. Dzwoń po Nadzór.

Sami o sobie:
Czteroosobowa działalność niegospodarna na własnych piosenkach. Lubelski kosmolot. Grają cyrk i konfetti deszcz, dzieje im się w głowach, mają mało czasu i duże pokoje. Nie rozumiesz tekstów? Nie szkodzi, to zmyślone piosenki. Otwórz drzwi, bo przeciągasz właśnie linę, nie patrz na ręce, niech się okaże.

Zuza Nierubca - Wiolonczela
Adam Lipiński - Perkusja
Piotr Borkowski - Bas
Eddie Hai - Wokal/Gitara

https://www.facebook.com/haimuzyki/
https://haimuzyki.bandcamp.com

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  25 zł
 • Przedsprzedaż
  20 zł
przedsprzedaż 20zł
w dniu koncertu 25zł

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • muzyka alternatywna
  kwi 15
  środa, g. 20:00
  Gdańsk, Drizzly Grizzly
  Tomasz Makowiecki
 • hip-hop , muzyka alternatywna
  kwi 17
  piątek, g. 18:00
  Gdańsk, B90
  Jan-Rapowanie