Impreza już się odbyła

Gwiazdy malują gwiazdy

W sobotę 6 grudnia, w godz. 14:00-17:00, odbędzie się mikołajkowa impreza charytatywna Fundacji Hospicyjnej "Gwiazdy malują gwiazdy", którą uświetnią znane osoby ze świata trójmiejskiej kultury i sportu. Zapraszamy do Galerii Bałtyckiej na poziom -1, w okolice sceny przy "Smyku". Przygotowane atrakcje z pewnością skuszą niejednego: koncerty, konkursy i, już tradycyjnie, malowanie przez zaproszone Gwiazdy świątecznych ozdób. Będzie można podpatrzeć i poprosić o autograf.

Niewątpliwą atrakcją wydarzenia będą występy: Arlety Rusieckiej Jazz Band, uczniów z Empire Music School oraz dzieci z British International School Gdańsk, które zaprezentują świąteczny flashmob. W programie także spotkania z edukatorami Lasów Państwowych oraz konkursy prowadzone przez Wikingów Gdańsk. Imprezę poprowadzi Beata Szewczyk z Radia Gdańsk.

Gwiazdy, które uświetnią naszą akcję:
Aleksandra Woźniak, Agnieszka Oszczyk, Dariusz Tiger Michalczewski, Adam Korol, Tomasz Ciachorowski, Piłkarze Lechii Gdańsk, Koszykarze Trefla Sopot, Rugbiści i inni. Podczas trwania imprezy na terenie całej Galerii Bałtyckiej przeprowadzana będzie kwesta na rzecz najmłodszych podopiecznych Fundacji Hospicyjnej.

Serdecznie zapraszamy!

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij