stat
Impreza już się odbyła

Guantanamo Party Program, Dom Zły, ODRA + TTU

Core-poration koncerty, no more silence oraz Drizzly Grizzly zapraszają na koncert:

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Guantanamo Party Program
Dom Zły
O.D.R.A
Towards the Unknown


GUANTANAMO PARTY PROGRAM [ post hardcore / sludge ]
Potężna mieszanka sludge i post hardcora to znak firmowy wrocławskiego Guantanamo Party Program. Ich muzyka tak z nośnika jak i wykonywana na żywo nie pozostawia nikogo obojętnym. Te dźwięki wciągają i sprawiają, że zmysły słuchacza działają na pełnych obrotach. Przygniatająca sekcja, masa chwytliwych riffów oraz ogromne zaangażowanie emocjonalne wokalisty - to wszystko składa się na twórczość jednego z najlepszych zespołów w kraju, parających się muzyką z pogranicza metalu. Swój wysoki poziom potwierdzili ostatnim albumem wydanym przez Antenę Krzyku. Obecnie promują wydaną przez Three Moons Records reedycję ich dotychczasowych wydawnictw. Na trasie możecie spodziewać się również nowości, które ukażą się na kolejnym albumie.
FFO: Neurosis, ISIS, Cult of Luna
https://guantanamopartyprogram.bandcamp.com


DOM ZŁY [ post metal / blackened crust ]
Z mieszaniem się gatunków bywa różnie, można łatwo stworzyć coś niestrawnego albo też wykreować ciekawą hybrydę. W przypadku tego zespołu mamy na szczęście do czynienia z tym drugim przypadkiem. Członkowie takich zespołów jak The Feral Trees, Weedcraft, Hidden World, Panacea zrodzili monstrum zapatrzone w crust, punk, sludge i post black metal. Innymi słowy ekipa z Puław penetruje swą muzyką czysty mrok zakamarków ludzkiej duszy. Rok 2019 był dla nich przełomowy: wydanie długo oczekiwanego i świetnie przyjętego albumu "Rytuał", a także zaangażowanie nowej wokalistki to kroki milowe w rozwoju tej grupy.
FFO: Oathbraker, The Secret, Martyrdӧd
https://domzly.bandcamp.com


O.D.R.A [ sludge / blues / doom ]
Czy stwierdzenie, że na rodzimym gruncie grają we własnej lidze, będzie nadużyciem? Raczej nie, bo pokażcie w Polsce inny zespół z kategorii "blues z obszczanej bramy", grający tak brudny i cuchnący rynsztokiem sludge jak oni. Na wrocławskiej scenie istnieją chyba od zawsze, związani z takimi składami jak: Spaceslug, Legalize Crime, Palm Desert czy Ratflesh. Mijający rok był dla chłopaków mocno pracowity. Wydaniem split'u oraz szóstego albumu zatytułowanego "HEROD" zdecydowanie podkreślili swoją niezachwianą pozycję na scenie.
FFO: Eyehategod, Crowbar, Buzzov-en
https://odra.bandcamp.com/music


TOWARDS THE UNKNOWN [black / noise / neocrust]
Jadowity, apokaliptyczny, przeładowany reverbem neocrust bezczelnie czerpiący z noise rocka, stawiający swoje niepokojące dźwięki na blackmetalowym fundamencie. W roku 2019 wydali EP "Pieśni Czasu Końca" wskazujące kierunek, który zespół obrał po zmianach w składzie i wyruszeniu w dalszy rejs w nieznane, w poszukiwaniu muzycznego ujścia dla poczucia bezsilności i rozczarowania.
FFO: Wiegedood, Furia, Bosse-de-Nage
https://towardstheunknown.bandcamp.com

Organizator:
Core-poration koncerty
no more silence
Drizzly Grizzly

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • ciężkie brzmienia
  mar 7
  niedziela, g. 19:00
  Gdańsk, B90
  Vader
 • ciężkie brzmienia
  sie 13
  piątek, g. 20:00
  Gdańsk sopot, Ergo Arena
  Slipknot + Jinjer