stat
Impreza już się odbyła

Grzyblove - warsztaty dla dzieci

Wrzesień otwieramy wielkim grzybobraniem! Dzieci odwiedzające Port Rumia Centrum Handlowe Auchan 1 i 2 września wezmą udział w zajęciach kreatywnych, na których powstaną maskotki w kształcie grzybów. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

lip 25

niedziela, godz. 10:00

Piecki Migowo, plac przy Bulońskiej i...
Wstęp wolny
Ostatni weekend wakacji warto spędzić aktywnie, a przy tym dobrze się bawić! Maluchy odwiedzające Port Rumia Centrum Handlowe Auchan 1 i 2 września wezmą udział w kreatywnych warsztatach, na których będą ćwiczyć zdolności manualne i wykonają oryginalne prace. Zajęcia będą nawiązywać do nadchodzącej jesieni, a atrakcje będą skierowane zarówno do miłośników grzybobrania, jak i preferujących aktywności w zaciszu.

Mali artyści wykonają maskotki grzybów. Do powstania prac posłużą szablony różnych gatunków grzybów, materiały do szycia, takie jak dresówka, polar i filc, a także antyalergiczne wypełnienie. Powstałe prace dzieci zabiorą do domów lub wręczą najbliższym.

Warsztaty dla dzieci odbędą się 1 i 2 września w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12.00 do 16.00. Wstęp bezpłatny.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.