stat
Impreza odwołana

Grzegorz Turnau dla dzieci z autyzmem (2 opinie)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Niestety z powodu nagłej choroby Artysty jesteśmy zmuszeni odwołać koncert charytatywny "Grzegorz Turnau dla dzieci z autyzmem", który zaplanowany jest na jutro - sobota 21 kwietnia godz. 19.00 w Ratuszu Staromiejskim w Gdańsku.
Koncert odbędzie się w innym terminie, który podamy do wiadomości w najbliższym czasie.
Bilety i zaproszenia na koncert zachowują ważność.
Możliwy jest zwrot biletów w miejscu zakupu.
Za wszelkie niedogodności bardzo serdecznie przepraszamy i liczymy, że mimo wszystko spotkamy się na tym wyjątkowym koncercie w najbliższym czasie.
Organizator: Fundacja - Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka w Gdańsku


koncerty w Trójmieście
Serdecznie zapraszamy do Nadbałtyckiego Centrum Kultury na wyjątkowy koncert charytatywny: "Grzegorz Turnau dla dzieci z autyzmem". Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na terapię dzieci z autyzmem, podopiecznych Fundacji - Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka (IWRD) w Gdańsku.

Fundacja IWRD organizuje koncert charytatywny "Grzegorz Turnau dla dzieci z autyzmem", z okazji Miesiąca Wiedzy nt. Autyzmu. Będzie to wyjątkowy recital wspaniałego kompozytora, piosenkarza, pianisty Grzegorza Turnaua. Artysta zaprezentuje najpiękniejsze utwory ze swojego repertuaru.

Koncert został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Gdańska. Obok waloru artystycznego, podczas koncertu zostaną zaprezentowane treści dotyczące zagadnienia autyzmu oraz działalności Fundacji IWRD.

2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, a kwiecień to Miesiąc Wiedzy nt. Autyzmu. W tym czasie na całym świecie odbywają się akcje informacyjno-edukacyjne, a charakterystycznym motywem jest kolor niebieski. Organizowane wydarzenia mają na celu podnoszenie świadomości społecznej na nt. oraz budowanie postaw akceptacji i tolerancji wobec osób z tym zaburzeniem i ich rodzin.

Grzegorz Turnau - kompozytor, piosenkarz i pianista, autor tekstów, aranżer. Gry na fortepianie uczył się w Państwowej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I stopnia im. I. Paderewskiego w Krakowie. W 1984 roku, jeszcze jako licealista, otrzymał I Nagrodę na XX Studenckim Festiwalu Piosenki, wkrótce potem trafił do Piwnicy pod Baranami, z którą związany był przez 13 lat. W 1991 roku ukazał się jego debiutancki album "Naprawdę nie dzieje się nic". Od tego czasu wydał 16 solowych albumów i uczestniczył w kilkudziesięciu innych projektach fonograficznych. Komponuje muzykę dla filmu i teatru, jest też autorem większych form muzycznych i (od 2016 roku) kierownikiem muzycznym Teatru Lalka w Warszawie.

Jest laureatem wielu nagród, m.in. 9 Fryderyków, 2 Wiktorów, Grand Prix Festiwalu w Opolu. Otrzymał medal Gloria Artis i Złoty Krzyż Zasługi. W 2016 roku został laureatem Nagrody Miasta Krakowa w dziedzinie kultury i sztuki.

Więcej informacji:
www.grzegorzturnau.pl

Informacje o koncercie także na:
www.iwrd.pl
www.nck.org.pl

Patronaty medialne: Miasto Gdańsk www.gdansk.pl, Trojmiasto.pl, Radio Gdańsk S.A. oraz Wyborcza.pl Trójmiasto i Co Jest Grane24
Partnerem głównym wydarzenia jest Nadbałtyckie Centrum Kultury
Partnerami koncertu są: Fundacja Barbary Piaseckiej Johnson, DDS Poland i Janaton.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    50 - 100 zł
Bilety są dostępne na portalu: www.ebilet.pl
https://www.ebilet.pl/muzyka/piosenka/grzegorz-turnau-charytatywnie/
bilety w cenie:
- 50 zł
- 100 zł bilet VIP - miejsce bliżej sceny plus płyta z dedykacją Artysty

Opinie (2)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni