• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Grzegorz Kupczyk & CETI Pierwsza krew (1 opinia)

Zapraszamy Was na wyjątkowy koncert koncert legendy polskiego rocka i heavy metalu Grzegorza Kupczyka i zespołu CETI, na którym nie zabraknie hitów z całej kariery Grzegorza, bowiem artysta świętuje czterdziestolecie działalności scenicznej, jak i materiału z najnowszej płyty grupy zatytułowanej po prostu "CETI". Jest ona dwunastym studyjnym albumem w dorobku zespołu.

Dance Like Dynamite
W piosenkach Dance Like Dynamite noworomatyczne słońce tonie w zimnofalowym mroku, metalowe sprzężenia gitar stykają się z ekstatycznymi dźwiękami trąbki, a subtelnie brzmiące klawisze z transowym brzmieniem gitary basowej. Ich trzecia płyta "Litania kłamstw" jest jedną z najlepszych polskich płyt ostatnich miesięcy i zbiera świetne recenzje, a piosenka "Szukam" przez kilka tygodni podbijała słynny Turbo Top w Antyradiu. "Litania kłamstw" to niezwykły concept album traktujący o zmaganiu z uzależnieniami i poszukiwaniu duchowości, świadomości i tożsamości.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Grupa Bad Taste powstała w 1998 roku w Gdańsku. Ich muzyka łączy elementy klasycznego hard rocka i heavy metalu, a całość dopełniają polskie teksty śpiewane przez wokalistę Sebastiana "Boba" Mazurowskiego. W 2002 roku ukazał się ich debiutancki album zatytułowany "Tajemnica". Na płycie znalazł się m.in. utwór "Wiedźmin" zainspirowany bohaterem książek Andrzeja Sapkowskiego. W 2010 roku grupa wydała epkę "Rock Taste", na której znalazły się cztery piosenki. W 2011 roku dwa utwory z epki pojawiły się na składance "3miasto Metal Split". Po kilku latach braku aktywności, Bad Taste powróciło na dobre w lutym 2019 roku dając koncert w klubie Metro. W styczniu 2020 roku miał premierę pierwszy teledysk w historii zespołu, nagrany do utworu "Życie". Obecnie zespół promuje swój nowy album "Zanim zgasnę ". To dziewięć premierowych utworów, plus trzy tzw bonusy z poprzedniej sesji nagraniowej. Album utrzymany w konwencji heavy rock z lat 80 tych i 90 tych ubiegłego stulecia.

Opinie (1)

 • Bad Taste nie gra na tym koncercie

  Bad Taste nie zagra na tym koncercie niemniej reklama zespołu jak najbardziej wskazana.

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • rock / punk
  cze 30-2.07
  czwartek - sobota, g. 19:00
  Gdańsk, Plac Zebrań Ludowych
  Rockowizna Festiwal