stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Grzegorz Hyży z zespołem w klubie Pokład (1 opinia)

pop

Finalista programu X-Factor debiutuje zaskakująco dojrzałym i nieoczywistym albumem! Spotkanie charyzmatycznego wokalisty z uznanym poznańskim producentem oraz kompozytorem Tabbem zaowocowało powstaniem płyty, która ma szansę nie tylko podbić listy przebojów, ale także odświeżyć oblicze polskiego popu.

kwi'22 13

środa, godz. 18:00

Gdynia,
bilety 99 - 599 zł
maj'22 10

wtorek, godz. 19:00

Gdańsk,
Grzegorz Hyży swoją przygodę ze śpiewaniem zaczął... przypadkiem na jam session w jednym z poznańskich klubów. Od tego momentu podążał jasno określoną drogą, gdzie nie ma już mowy o przypadkach. Przełomem dla wokalisty okazał się udział w trzeciej edycji programu X-Factor, w którym zajął drugie miejsce. Czy kariera rozpoczęta od zdobycia popularności w telewizyjnym show ma rację bytu? Album "Z całych sił" jest dowodem na to, że Hyży wiedział jak wykorzystać swoją szansę.

pop - koncerty w Trójmieście


Doskonałe poczucie rytmu, niepokojąco hipnotyzujący wokal, a przede wszystkim jasno określony pomysł na własną twórczość - to wszystko sprawia, że Grzegorz Hyży debiutuje albumem, jakiego nie powstydziłby się nie jeden bardziej doświadczony artysta.

- To naprawdę niezwykłe, co udało nam się wspólnie stworzyć. Mamy, coś z czego jesteśmy bardzo zadowoleni, coś czym chcemy się pochwalić - skomentował zakończenie nagrań Hyży.

Za muzykę oraz produkcję albumu "Z całych sił" odpowiedzialny jest Tabb (Bartosz Zielony) - jeden z najbardziej nowatorskich i świeżo brzmiących producentów w Polsce. W ciągu ostatnich lat wyprodukował dziesiątki płyt i setki utworów jak np. "Ważne" Mezo i Kasi Wilk, czy "Małe rzeczy" Sylwii Grzeszczak. Jestem z tej płyty mega dumny - mówi kompozytor - To najlepsza muzyka jaką zrobiłem w życiu, a na to złożyło się doświadczenie, które zdobywałem latami...
Wynikiem współpracy muzyków jest wyjątkowy longplay, śmiało wyznaczający nowe kierunki na polskim rynku muzycznym. Akustyczne i mocne gitarowe brzmienia oscylują w klimacie z pogranicza rocka, popu i szeroko rozumianej alternatywy.


Bilety w cenie 40pln przedsprzedaż i 45 płn w dniu koncertu dostępne w sprzedaży w Tawernie koło klubu Pokład na stronach www.ticketpro.pl oraz www.eventim.pl

Po koncercie After w klimatach muzyki Mashup za dekami Dj Bartez !

PRESS RELEASE
Źródło: Sony Music Entertainment Poland Sp. z o. o.
Warszawa,

PŁYTA: GRZEGORZ HYŻY & TABB "Z całych sił"
PREMIERA PŁYTY: 27 maja 2014 r.
WYDAWCA: Sony Music Poland

Opinie (1)

  • płyta

    Pierwsza płyta Grzegorza jest bardzo fajna.

    • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.