stat
Impreza już się odbyła

Grupa wsparcia dla kobiet z doświadczeniem przemocy

Centrum Praw Kobiet - Oddział w Gdańsku zaprasza na psychoedukacyjną grupę wsparcia dla mieszkanek Gdańska z doświadczeniem przemocy.

kwi 15

środa, godz. 19:00

bilety 19 zł
ulgowy 16 zł
cze 4

czwartek, godz. 10:00

bilety 259 zł
przedsprzedaż 199 zł
Grupa skierowana jest do wszystkich mieszkanek Gdańska, które doświadczają przemocy, które chcą zdobyć wiedzę o mechanizmach przemocy i swoich prawach, dowiedzieć się, jak chronić przed przemocą siebie i swoich bliskich, uzyskać wsparcie oraz poznać inne kobiety będące w podobnych sytuacjach.

Jeżeli:
- doświadczasz jakiejkolwiek formy przemocy,
- niepokoi cię sposób, w jaki jesteś traktowana,
- poszukujesz wsparcia i wzmocnienia,
- chcesz skończyć z poczuciem osamotnienia i izolacji,
- jesteś mieszkanką Gdańska,

zapisz się do Grupy Wsparcia dla Kobiet z Doświadczeniem Przemocy!

Podczas spotkań będziesz mogła:
- dowiedzieć się więcej o przemocy, sposobach jej zapobiegania i twoich prawach,
- podzielić się swoimi doświadczeniami,
- zostać wysłuchaną przez kobiety znajdujące się w podobnej sytuacji,
- wzmocnić poczucie własnej wartości,
- nabrać sił do zmiany swojej sytuacji.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

- Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu, w środy, w godzinach 16:00-19:00 lub 16:30-19:30 w Centrum Praw Kobiet - Oddział w Gdańsku, ul. Gdyńskich Kosynierów 11/2, 80-866 Gdańsk.
- Planowanych jest 17 spotkań grupy, każde spotkanie 3 godziny, grupa trwać będzie 5 miesięcy.
- Pierwsze spotkanie grupy planowane jest na środę 16 października 2019 r.
- Grupa ma charakter zamknięty i może liczyć maksymalnie 15 osób.
- Uczestnictwo jest dobrowolne i bezpłatne.

ZAPISY:

- Udział w grupie jest możliwy po odbyciu indywidualnej konsultacji z osobą prowadzącą.
- W celu zapisania się na indywidualną konsultację z osobą prowadzącą grupę, należy zadzwonić pod numerem telefonu: 58 341 79 15 lub zapisać się osobiście w biurze Centrum Praw Kobiet - Oddziału w Gdańsku przy ulicy Gdyńskich Kosynierów 11/2 w godzinach otwarcia sekretariatu (poniedziałek-piątek 10:00-18:00).

OSOBA PROWADZĄCA:

Kalina Halemba
- magister psychologii, psychologię ukończyła na Uniwersytecie Gdańskim. Szkoliła się z zakresu interwencji kryzysowej i pracy z osobami doświadczającymi przemocy oraz pracy z osobą po doświadczeniu traumatycznym, Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Rodziny w kręgu przemocy, Studium Asystenta Środowiskowego oraz Otwartego Dialogu. Aktualnie szkoli się z zakresu Psychotraumatologii Praktycznej (Pomorskie Centrum Psychotraumatologii). Od 2018.10 uczestniczy w Szkole Terapii Poznawczo-Behawioralnej na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie.

Pracuje jako asystentka środowiskowa w ramach Gdańskiego Modelu Deinstytucjonalizacji Usług Świadczonych na rzecz Osób z Zaburzeniami Psychicznymi oraz jako psycholożka w projekcie Ośrodek Wsparcia Rodzin w Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Kryzysami Psychicznymi "Przyjazna Dłoń".
Od 2016 roku współpracuje z Centrum Praw Kobiet, gdzie udziela indywidualnej pomocy psychologicznej, prowadzi indywidualne konsultacje wstępne oraz grupy wsparcia dla kobiet z doświadczeniem przemocy oraz uczestniczy w spotkaniach grup roboczych w ramach współpracy Centrum Praw Kobiet z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie.

W przeszłości była związana z m.in.: Domem Pomocy Społecznej w Sopocie, Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej "Glanik" oraz Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej "Mrowisko", Hospicjum im. Ks. Dutkiewicza w Gdańsku, Centrum Współpracy Młodzieży w Gdyni. Pracowała w Zespole Placówek Specjalistycznych w Gdyni z osobami dotkniętymi kryzysami psychicznym.

Organizatorki: Fundacja Centrum Praw Kobiet - Oddział Gdańsk.

Grupa wsparcia odbywa się w ramach projektu "Wsparcie kobiet doświadczających przemocy w rodzinie" dofinansowanego ze środków Miasta Gdańska.

Informacja o biletach

ZAPISY:

- Udział w grupie jest możliwy po odbyciu indywidualnej konsultacji z osobą prowadzącą.
- W celu zapisania się na indywidualną konsultację z osobą prowadzącą grupę, należy zadzwonić pod numerem telefonu: 58 341 79 15 lub zapisać się osobiście w biurze Centrum Praw Kobiet – Oddziału w Gdańsku przy ulicy Gdyńskich Kosynierów 11/2 w godzinach otwarcia sekretariatu (poniedziałek-piątek 10:00-18:00).

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij