• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Grupa rozwojowa dla kobiet

Jeśli pragniesz polepszyć jakość swojego życia, przyjrzeć się swoim emocjom i potrzebom, budować poczucie własnej wartości, asertywność, nauczyć się komunikować swoje potrzeby i budować zdrowe relacje, zapraszamy Ciebie na bezpłatne spotkania grupy rozwojowej dla kobiet.

w każdy wtorek (do 31.12), godz. 19:00 - 21:00

Wstęp wolny
kwi 23

niedziela, godz. 16:00

Gdynia,
bilety 20  zł
ulgowy 10 zł
- W dzisiejszym świecie gdzie doświadczamy wielu napięć, dobrze jest znaleźć takie miejsce, w którym można się zatrzymać i zadać sobie ważne pytania - mówi Magdalena Szerszyńska, z-ca dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie. Warto zastanowić się nad tym: w jakim momencie swojego życia znajduję się obecnie, czy jest ono dla mnie dobre, czy mnie cieszy, czy idę we właściwym kierunku, a jeśli coś mi przeszkadza, dlaczego tak się dzieje i jak mogę to zmienić - dodaje Magdalena Szerszyńska.

W Sopocie stworzymy taką przestrzeń, gdzie w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze będzie można przyjrzeć się sobie i swoim potrzebom bez presji, bez oczekiwań, w swoim rytmie.

Bezpłatne spotkania grupy rozwojowej "W kobiecym rytmie" rozpoczną się 7 listopada. Odbywać się będą raz w tygodniu, w godzinach popołudniowych i potrwają ok. 2,5 godz. Miejsce spotkań to siedziba Punktu Interwencji Kryzysowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie, al. Niepodległości 876 w Sopocie.

Spotkania będą prowadzone metodą warsztatową. Podczas zajęć będą wykorzystywane techniki werbalnej i niewerbalnej ekspresji twórczej.

Grupa ma charakter zamknięty. Zaproszenie do grupy będzie poprzedzone rozmową indywidualną z psychologiem.

Zachęcamy do umówienia się na konsultację pod numerem: 58 550 14 14 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 19.00).

Opinie