• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Grand Opening biura Białe Lwy w Gdańsku

Zapraszamy na oficjalne otwarcie naszego biura w Gdańsku w dniu 23 marca, godz. 16:00. Białe Lwy zawitały do Gdańska! Chcemy się z Państwem podzielić tą wiadomością i wspólnie świętować otwarcie nowego oddziału.

16 marca - 15 czerwca 2023, godz. 15:30 - 17:00

Wstęp wolny
Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura, networkingu, a także wspólnej edukacji! Wyjątkowym gościem będzie Ilona Mastalerz z PRO-PER-TY Centrum Szkoleń, która poprowadzi specjalnie na tę okazję przygotowane szkolenie "Pewność siebie jest sexy".

To mini-warsztat dla wszystkich, którzy w swojej pracy mają do czynienia ze sprzedażą i obsługą klienta w branży nieruchomości (i nie tylko).

PEWNOŚĆ SIEBIE JEST SEXY
Zwiększ pewność siebie!
Baw się sprzedażą!
Sprzedawaj więcej!

Prowadzący: Ilona Mastalerz
▪️Od kilkunastu lat nadal aktywny praktyk w branży nieruchomości i szkoleniowiec.
▪️ Pionierka szkoląca z domów otwartych w wielu miastach w Polsce, podobnie jak z pracy na wyłączność z Klientem kupującym i sprzedającym, czy na temat gwarantowanych wynagrodzeń, gorących telefonów, źródeł pozyskiwania Klientów i wielu innych autorskich warsztatów.
▪️ Uczestniczka licznych szkoleń z tematu nieruchomości w Berlinie, Rzymie, Porto, Lizbonie, Barcelonie, Amsterdamie i oczywiście w Polsce. Autorka szkolenia na temat Ewolucji systemów wynagrodzeń w branży nieruchomości. Współzałożycielka PRO-PER-TY Polska, które prowadzi Ogólnopolskie Centrum Szkoleń, odpowiadam za biura na Śląsku, Krakowie i Warszawie.
▪️Aktywny prelegent i organizator nowatorskich wydarzeń między innymi pierwszej konferencji on-line dla Klientów z branży nieruchomości. Autor wielu artykułów na temat rynku nieruchomości.
Agenda

▪️16.00-17.30 - Poczęstunek, networking
▪️17.30-19.30 - Szkolenie "Pewność siebie jest sexy" - Ilona Mastalerz
▪️19.30-20.00 - Networking

Prosimy o zabranie wizytówek.


Serdecznie zapraszamy!

Informacja o biletach

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału: marketing@bialelwy.pl

Opinie