• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Gramy w Ferie! (1 opinia)

Alfa Centrum przygotowało coś specjalnego dla wszystkich, którzy spędzają ferie w mieście, a szczególnie dla fanów gier komputerowych. Od 14 do 29 stycznia w centrum na dzieci i dorosłych czekać będą najróżniejsze atrakcje ze świata gamingu, takie jak strefa graczy Nintendo, Gravitrax, tablety graficzne czy możliwość wejścia do wirtualnej rzeczywistości. Zaś zapaleni gracze FIFA oraz Forza na koniec ferii będą mogli wziąć udział w specjalnym turnieju.

Pełen atrakcji wirtualny świat gier otworzy się w Alfa Centrum już 14 stycznia. Przez całe dwa tygodnie ferii we wszystkie dni, wyłączając niedziele niehandlowe, będzie można od godziny 11.00 do 19.00 skorzystać z mnóstwa interaktywnych rozrywek.

W specjalnie przygotowanych strefach czekać będą wyjątkowe aktywności, które przypadną do gustu nie tylko najbardziej zapalonym fanom gier i konsoli, ale wszystkim, którzy szukają ciekawych wrażeń. Dostarczy ich m.in. Gravitrax, czyli zabawa, w której każdy może stworzyć interaktywne, ekscytujące ścieżki i struktury, będące torem dla metalowych kulek czy też strefa wyścigowa, dająca okazję, by zasiąść za kierownicą sportowych aut. Równie fascynującym doświadczeniem, będzie możliwość wejścia do świata VR, czyli niesamowitej wirtualnej rzeczywistości.


W dedykowanych strefach miłośnicy gier będą mogli poszaleć na komputerach, konsolach, tabletach graficznych, zagrać w personalizowaną grę Nintendo Labo oraz inne popularne tytuły jak Fortnite, Minecraft, Valorant czy Roblox.

W Alfa Centrum ponownie otwieramy wirtualny świat. Po niesamowitym zainteresowaniu Pixelowym Szaleństwem, które organizowaliśmy w okresie wakacji, jesteśmy przekonani, że to forma aktywności, którą uwielbiają nie tylko dzieci czy uczniów szkół, ale również dorośli. W przygotowanych przez nas strefach każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie to również z pewnością niezapomniana forma wspólnego, rodzinnego spędzenia czasu - mówi Lech Polański, Shopping Centre Director, Alfa Centrum Gdańsk.

Po 2 tygodniach treningów zapaleni gracze będą mogli zapisać się do turniejów FIFA oraz Forza, które odbędą się na zakończenie ferii gamingowych.

28.01, w godzinach 12.00-18.00 odbędą się kwalifikacje, a 29.01 półfinały oraz finały rozgrywek. Najlepsi, oprócz świetnej zabawy oraz pozytywnej rywalizacji, otrzymają specjalne nagrody za zajęcia 1,2 i 3 miejsca. Pamiątkowe dyplomy wręczone zostaną wszystkim uczestnikom ferii w Alfa Centrum.

Strefa gier "Gramy w ferie!" znajduje się na 1 piętrze, w lokalu obok sklepów Femestage i 4F. Udział jest bezpłatny. Regulamin akcji jest dostępny na https://www.alfacentrum.pl/co-robimy-w-ferie-gramy/.

Opinie (1)

 • Godz 16:45, niedziela, zamknięte!!!

  Wypadałoby napisać że zamknięte w niedzielę

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • turniej
  cze 2-4
  piątek - niedziela
  Gdynia, Polsat Plus Arena Gdynia
  Judo Baltic Cup