stat
Impreza już się odbyła

Gra w Mafię w Projektorni GAK (gra towarzyska)

gry

W ramach Projektu My! serdecznie zapraszamy na drugą odsłonę gry w Mafię! Ta rozgrywka będzie pełna niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Mówiąc najprościej, w Mafii chodzi o to, żeby uratować obywateli miasta, zanim zajmą się nimi mafiozi. Nasze rozgrywki w Mafię są początkiem cyklu integracyjnych warsztatów z pobudzania wyobraźni, które w zależności od wydarzenia będą przybierać różne formy. Tym razem stawiamy na zabawę i grę towarzyską, w której każdy może wczuć się w rolę wyznaczoną losowaniem postaci na początku gry.

w każdą niedzielę (do 30.01), godz. 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Zapewniamy Mistrza Ceremonii i niepowtarzalny klimat, a wszystko to zgodnie z panującymi obostrzeniami epidemiologicznymi. Grałeś już w Mafię? Super! Przyjdź i zabaw się z nami kolejny raz. Nigdy o tym nie słyszałeś? Jeszcze lepiej, pozwól nam wprowadzić Cię w tajemniczy świat obywateli, policjantów, tajnych agentów no i oczywiście włoskiej mafii.

Dla zwolenników jasnych wyjaśnień podajemy definicję Mafii z Wikipedii.
Mafia - towarzyska gra fabularna symulująca walkę pomiędzy poinformowaną mniejszością i niepoinformowaną większością.

Gra charakteryzuje się ogromną elastycznością zasad, dzięki czemu można ją rozgrywać w niemal dowolnie licznej grupie. Gra wymaga i rozwija umiejętności obserwacji i analizy zachowań, wyciągania wniosków, przekonywania, a także kontroli mowy ciała oraz innych sygnałów niewerbalnych.

Dla kogo? 15+

Informacja o biletach

Zapisy:
sara.warzynska@gak.gda.pl
projektornia@gak.gda.pl
58 343 46 91

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.