stat

Gra miejska na żółtym wiadukcie

  • sobota, 22 maja, godz. 11:00
  • Lokalizacja
    Gdańsk, Żółty Wiadukt

Chcesz dowiedzieć się czegoś ciekawego na temat Gdańska i lepiej poznać jego historię? A może wręcz przeciwnie - czujesz się w tej dziedzinie ekspertem i podejmiesz wyzwanie sprawdzenia swojej wiedzy? Albo chcesz aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu? Jeśli tak, to zapraszamy do udziału w grze miejskiej w ramach Free Cities Festival!

Zabawę rozpoczynamy na Żółtym Wiadukcie przy Rondzie Ofiar Katynia, a wybrane trasy poprowadzą Was przez zakamarki terenów postoczniowych lub dzielnicy Aniołki.

Udział w grze jest bezpłatny, a zapisy prowadzimy do 14 maja do godziny 23.59 przez Google Forms: https://forms.gle/3prBbfQ9SBVQqRPj9

W grze możesz wziąć udział samodzielnie lub w grupie do maksymalnie 5 osób. Większość czasu zabawa odbywa się na świeżym powietrzu, a w pomieszczeniach na trasie i podczas kontaktu z organizatorami na starcie i mecie tras prosimy o:
- zasłanianie ust i nosa za pomocą maseczki,
- dezynfekcję dłoni,
- przestrzeganie dystansu społecznego.

Zaplanowaliśmy dla Was dwie trasy: Sekrety Stoczni i Tajemnicze Aniołki. Wybierz jedną z nich, podążaj za wskazówkami i wróć na Żółty Wiadukt po nagrodę! Nie zapomnij zabrać ze sobą wygodnych butów, ołówka i dobrego humoru!

Dodatkowo mamy dla was konkurs na Instagramie! Wpadajcie na profil Instytutu Metropolitalnego po więcej szczegółów.

Spotkajmy się na Żółtym Wiadukcie, czekamy na Was!

Nie byłoby to możliwe gdyby nie nasi partnerzy, którym serdecznie dziękujemy!
Miasto Gdańsk
Rada Dzielnicy Aniołki
Europejskie Centrum Solidarności
Hevelianum
Stocznia Cesarska
Fundacja CUMY
Kolektyw Pogoda

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.