stat
Impreza już się odbyła

Gra miejska: Sekretna Gdynia Wendy

Zapraszamy na detektywistyczno-historyczną grę miejską śladami Tadeusza Wendy. W programie atrakcyjne zagadki, podchwytliwe pytania i zadania na spostrzegawczość.

sie 4-5

środa - czwartek, godz. 20:00

Gdańsk, Sopot,
bilety 70 zł
sie 7

sobota, godz. 11:00 - 13:00

bilety 10 zł
Gra Miejska Sekretna Gdynia Tadeusza Wendy, organizowana jest przez studentów WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni. Poprzez ukryte w podwórzach, witrynach oraz bramach zagadki, interaktywne filmy, dźwięki oraz wreszcie: aktorskie inscenizacje, uczestnicy poznają Gdynię taką, jaką swoimi oczami widział Tadeusz Wenda!
Od nieprzebytych torfowisk po tajemnicze portowe hangary, od dawnych portowych biur po nowoczesne biurowce. Jaki wpływ na współczesne miasto wywarł inżynier Tadeusz Wenda? A może bez niego nie byłoby Gdyni?

Zapisz się do naszej gry i dowiedz się więcej!

- Sekretna Gdynia Wendy to wydarzenie z pogranicza zabawy detektywistycznej i historycznej dla wszystkich mieszkańców i miłośników Gdyni, niezależnie od wieku. Zabierzemy Uczestników w wirtualną podróż w czasie. Nie zabraknie podchwytliwych pytań, zagadek na spostrzegawczość. Trzeba będzie wykazać się nie tylko wiedzą o Tadeuszu Wendzie, ale i współczesnej Gdyni - mówi Michał Miegoń, przewodnik miejski i autor zadań do gry.

Czy każdy uczestnik przejdzie grę i czy odkryje wszystkie miejsca i zagadki zależy już od samych uczestników. Zadania są tak przystosowane, by mogli je rozwiązywać zarówno dorośli jak i dzieci, a także zarówno znawcy historii Gdyni i osoby dopiero tę historię poznający.
Udział w zabawie jest bezpłatny, nie ma ograniczeń wiekowych. Można zagrać indywidualnie lub całymi rodzinami. Na grę obowiązują zapisy. Limit uczestników w grze 150 osób.

Gdzie i kiedy?
20 czerwca 2021, godz. 11:00 Sekretna Gdynia Tadeusza Wendy gra miejska
Start: Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
ul. Kielecka 7
Obowiązują zapisy: kwiatkowski@wsaib.pl
Czas trwania ok. 1,5 godz.

Organizator: Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni, Parlament Studentów WSAiB
Współorganizator: Inne Szlaki
Partnerzy: Agencja Rozwoju Gdyni, Muzeum Miasta Gdynia, Lato Zaczyna się w#Gdyni
Honorowym patronatem grę objęli Prezydent Miasta Gdyni dr Wojciech Szczurek oraz Przewodnicząca Rady Miasta Gdyni Joanna Zielińska.
 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.