Gra miejska PRLka (2 opinie)

Już 14 sierpnia tego roku w samym centrum Gdańska będzie miało miejsce niesamowite wydarzenie.

W samo południe, na niecałe 3 godziny miasto zamieni się w planszę do gry. Każdy kto podejmie wyzwanie, weźmie do ręki mapę i ruszy w poszukiwaniu przygody będzie miał szansę na zdobycie nagród i świetną zabawę.

Głęboki PRL, wiatr rozwiewający kartki na mięso, w sklepach puste haki, a dostępna tylko pani sprzedawczyni...

Czy się stoi, czy się leży 1000 złotych się należy- nie poleżysz, nie postoisz! Przeniesiesz się w czasie o co najmniej 21 lat i przekonasz się czy leżenie popłaca! PRLka- gra miejska w Gdańsku.

Zastanawiałeś się jak to było żyć w PRL-u? Myślałeś o co chodzi rodzicom, gdy mawiali "A za komuny to..."? Masz okazję poznać na własnej skórze za czym kolejka ta stoi i jak trzeba było sobie radzić w czasach betonu i czynów społecznych.


Weź udział w walce o przywrócenie demokracji i powstanie związków zawodowych!

W czasie akcji zdobywasz Solidary, czyli walutę solidarności, która określa poziom tej cechy, jaki przejawiasz w czasie swoich działań dla wspólnego celu - obalenia komunizmu. Im więcej Solidarów - tym lepiej dla Ciebie, gdyż patrol, który zdobędzie ich najwięcej - zwycięża!

Zbierz 2-4 osobowy zespół i zarejestruj się na stronie www.gra.leniwce.org

Czy jesteście rodzeństwem, grupą znajomych, drużyną, sąsiadami czy może kolegami z pracy? Nie ważne! Grajcie z nami. Wejdźcie na stronę już dziś.
Wspólnymi siłami na pewno uda nam się doprowadzić do obrad Okrągłego Stołu i zwyciężyć komunizm!

Lubisz kolor czerwony, 3-dniowe kolejki, paintball z ZOMO? Jeśli nie, to weź udział w naszej grze i pomóż doprowadzić do obrad Okrągłego stołu, by przyszłe pokolenia uczyły się historii nie tylko w szkole, a i w biegu... W biegu po narody!

Organizatorem Gry jest 99 Gdańska Drużyna Wędrownicza "Leniwce" z Hufca ZHP Gdańsk-Śródmieście

Opinie (2)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.