stat
Impreza już się odbyła

Gra miejska Odkryj sopocki kurort

Gra Miejska
Uczestnicy gry miejskiej "Odkryj sopocki kurort" zapoznają się z sekretami sopockiego uzdrowiska, dowiedzą się, dlaczego kąpano się w błocie, jakich przepisów kąpielowych musieli trzymać się kuracjusze i dlaczego J. G. Haffner został w Sopocie.

Punkt startowy - ogród Muzeum Sopotu, godz. 12:00.Poniatowskiego 8, Sopot
Liczba miejsc ograniczona - obowiązkowe wcześniejsze zapisy przez evenea lub telefonicznie 58 551 22 66Drużyny maksymalnie 6-osobowe.

Organizatorzy gry: Muzeum Sopotu, JOYevent travel & event agency

Czas trwania
Gra dla wszystkich zaczyna się o 12. Wydłużymy czas trwania gry do 14:30, ale oczywiście kto skończy szybciej może meldować się na mecie. Dla każdej grupy czas trwania to kwestia indywidualna, zależy jak szybko będą poruszać się pomiędzy punktami.

Zadania
Łącznie mamy 17 zadań, z czego 5 jest obsługiwanych przez postacie w charakteryzacji. Pozostałe to zadania bezobsługowe dotyczące Sopotu, a do których instrukcje znajdują się na karcie startowej.
Każdy zespół otrzymuje mapkę z zadaniami. Wygrywa drużyna, która uzbiera najwięcej punktów, mieszcząc się w limicie czasowym gry.

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.