stat

Gra miejska - Kierunek Europa

  • sobota, 12 czerwca, godz. 10:30 - 15:00
  • Lokalizacja
    Gdańsk, Skwer Krosna Krosienka
  • Bilety
    wstęp wolny

Chcesz aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu? Stęskniłeś się za przygodami, które można przeżyć razem w mieście? Nie musisz dłużej czekać! Zagraj w europejską, w pełni bezpieczną grę miejską KIERUNEK- EUROPA, którą organizujemy w ramach tegorocznych obchodów Dnia Europy. W tym roku z powodu pandemii zagramy w sobotę - 12 czerwca!

sie 4-5

środa - czwartek, godz. 20:00

Gdańsk, Sopot,
bilety 70 zł
sie 7

sobota, godz. 11:00 - 13:00

bilety 10 zł
Chcemy podkreślić, że Europa to nasze wspólne dziedzictwo, ale i nasza wspólna przyszłość. Dlatego też w grze spotkamy przybyszów z przyszłości naszego kontynentu. Pokażą nam oni, że pozytywne zakończenie naszych problemów jest na horyzoncie, ale tylko dzięki współpracy i skupieniu na odpowiednich priorytetach uda nam się je osiągnąć.

Dla uczestników zabawy przygotowaliśmy aż 12 zadań związanych z różnymi współczesnymi wyzwaniami dla Europy. Warto jednak dać z siebie wszystko na trzy najlepsze drużyny czekać będą rewelacyjne pakiety nagród m.in. smartwatche, aparaty instax, radia internetowe czy głośniki bezprzewodowe.

12 czerwca 2021 r., już od godziny 9:30 będziemy czekać na Was z pakietami startowymi! Gra wystartuje o 10:30, a zakończy się ok. 15:00.

Zabawę rozpoczynamy i kończymy w specjalnym Punkcie Informacyjnym na skwerze Krosna Krosienki. W czasie gry samodzielnie układacie własną trasę gry, która poprowadzi Was przez zakamarki ścisłego centrum miasta.

Jak dołączyć do gry?
Udział w grze jest bezpłatny, a zapisy prowadzimy mailowo od 31.05 do 10.06.2021 do 23:59 lub do wyczerpania miejsc w grze. Aby się zapisać wyślij maila z danymi drużyny na: gdansk@kierunek-europa.pl. Koniecznie sprawdź wcześniej w regulaminie, co powinieneś zawrzeć w zapisie drużyny!

Jak dbamy o bezpieczeństwo?
W grze możesz wziąć w grupie od 2 do maksymalnie 4 osób. Zabawa odbywa się na świeżym powietrzu, a podczas kontaktu z organizatorami na starcie i mecie prosimy o:
- zasłanianie ust i nosa za pomocą maseczki,
- dezynfekcję dłoni,
- przestrzeganie dystansu społecznego.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.