stat
Impreza już się odbyła

Gościnne warsztaty "Tworzenie mydełek"

Zapraszamy ma warsztaty gościnne - Tworzenie mydełek metodą na zimno. Warsztaty mydlarskie to ciekawa forma spędzania wolnego czasu z bliskimi, czy też okazja do poznania nowych osób. Rzemieślniczy kosmetyk, to nie tylko pomysł na nietuzinkowy prezent, to również przygoda, która może otworzyć na nową pasję.

paź 28

środa, godz. 16:30

Gdynia,
bilety 80 zł
lis 16

poniedziałek, godz. 17:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
Zmydlamy na zimno na miejscu opowiemy dlaczego na taką metodę się decydujemy, co to oznacza, że mydło dojrzewa, po co nam glinki w mydle itd. poważymy, pomierzymy podzielimy się z Wami gotową recepturą. Na każdego uczestnika warsztatów przypada porcja ok.380 g, która odpowiada 3 dużym kostkom, lub 5-6 mniejszym, wszystko zależy, jakie foremki wybierzecie bazowymi olejami będą olej kokosowy i oliwa z oliwek. Zapewniamy dodatki w postaci olejków eterycznych, glinek, suszów kwiatowych i ziołowych, naturalnych peelingów np. mak, kawa, kokos pracujemy bezpiecznie: w fartuchach, okularach, rękawiczkach.

Prowadząca: Magda Korbuszewska

Warunkiem uczestnictwa jest deklaracja mailowa i wpłata na konto 30% ceny warsztatu. Organizator- Pasjanitki Atelier Artisant zastrzega prawo przełożenia terminu jeżeli nie utworzy się grupa minimum 3 osobowa. Jeżeli warsztat nie odbędzie się z powodu nie utworzonej grupy, będziemy się z Państwem kontaktować, zostanie zrobiony zwrot kwoty lub wpłata będzie przeniesiona na następne warsztaty. Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz przyjść, jak najszybciej poinformuj nas o tym. Zaproponujemy Ci nowy termin warsztatów. W przypadku gdy dzień przed warsztatami nie otrzymamy takiej informacji wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.

informacje i zapisy:
kontakt@pasjanitki.pl
pasjanitki@gmail.com
tel. 574223849

Pasjanitki Atelier Artisant Iwona Składanowska
mBank 38 1140 2004 0000 3202 7878 6214
w tytule: imię i nazwisko, warsztaty -nazwa 2020

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    80 zł
Zapraszamy uczestników od 12 roku życia.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.