stat
Impreza już się odbyła

Gordonki - zajęcia muzyczne dla dzieci

Gordonki to popularne na całym świecie zajęcia umuzykalniające prowadzone według teorii amerykańskiego pedagoga i jazzmana Edwina Gordona. Polegają na umuzykalnianiu dzieci od najmłodszych lat poprzez śpiewanie im melodii w różnych skalach i tonacjach, zabawy z rytmem i ruchem.

lis 27

piątek, godz. 16:00 - 18:00

Gdańsk,
bilety 50 zł
przedsprzedaż 40 zł

w każdy wtorek (do 05.01.2021), godz. 11:00

bilety 25 zł
Podczas zajęć wykorzystywane są też kolorowe chusty, woreczki, piórka, małe instrumenty itp. Dzieci poprzez zabawę i kontakt z żywą muzyką wchodzą w świat dźwięków, rytmów i muzycznych wrażeń. Regularne uczestnictwo w zajęciach pozwala zaobserwować rozwój muzyczny i emocjonalny dziecka. Dzieci chętniej śpiewają, tańczą, nabierają śmiałości w wyrażaniu siebie oraz szybciej uczą się mowy. Gordonki to niezwykle rozwojowe zajęcia, a także świetna zabawa zarówno dla maluszków, jak i rodziców. Zajęcia prowadzone są przez Magdalenę Mrówczyńską-Rubaszewską - instruktorkę zajęć gordonowskich, wokalistkę i arteterapeutkę.

Zapisy i informacje: tel. 661 169 226, e-mail: flowart.kontakt@gmail.com Wpłaty należy dokonać przelewem przed zajęciami na podany numer konta, podając w tytule: imię i nazwisko dziecka, Gordonki w Budumi, termin. Flow Art 98-1140-2004-0000-3802-7561-2164

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    45 zł
Karnet miesięczny (4 zajęcia) - 160 zł.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.