stat
Impreza już się odbyła

Gorący weekend na Hemara

Trzy dni! Weekend to tylko trzy dni, dlatego trzeba ja dobrze wykorzystać. Teraz warto zadać pytanie - jak?

Piątek jest idealny na koktajle i rozmowy przy barze z naszymi barmanami. A jest co pić i o czym rozmawiać. Za 11 metrowym barem mamy ponad 300 butelek z różnymi alkoholami. A nowa karta daje możliwość stworzenia Szpryców wg własnego pomysłu!

koncerty w Trójmieście


Sobota jest idealna na kolację, a później after w pokoju cygar lub ponownie przy barze! 

Niedziela jest idealna na spotkania rodzinne w towarzystwie dań z naszej nowej karty SMAK NOCY LETNIEJ

Do wyboru są samodzielne dania, ale również degustacje.

Nasz bar, strefa restauracyjna oraz pokój cygar powinny sprostać wymaganiom każdego, kto szuka dobrej zabawy i miłej odskoczni od zwykłego wyjścia na miasto! 

Startujemy od 16.00

Rezerwacja:

Telefon: +48 570 191 910
Mail: info@eliksir.pl
www.eliksir.pl

Przekonajcie się czym jest SMAK NOCY LETNIEJ w ELIKSIRze! Spróbujcie naszych nowych dań i koktajli, które przygotowaliśmy w oparciu o najlepsze sezonowe produkty! 

Nasze menu to przede wszystkim świeże i lekkie smaki, dzięki, którym wakacje w mieście nabiorą zupełnie innego charakteru.

ELIKSIR (www.eliksir.pl) jest wyjątkowym miejscem na gastronomicznej mapie Trójmiasta. To połączenie restauracji, koktajlbaru oraz niezależnej przestrzeni eventowej. Myślą przewodnią lokalu jest foodpairing czyli sztuka łączenia smaków.

Nasze menu skonstruowane jest w taki sposób, aby intensyfikować doznania smakowe - do każdego dania przypisany jest specjalnie dopasowany koktajl. W naszym menu znajdziecie połączenia nowatorskie, ciekawe, ale również te klasyczne podane w swych najlepszych odsłonach.

Eliksir to miejsce,w którym doświadczycie kulinariów na najwyższym poziomie w miłej atmosferze.

Zapraszamy #eliskir Zobacz więcej

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.