stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Gołębie - Wystawa Gołębi Rasowych (1 opinia)

Ponad 50 wystawców z Belgii, Holandii, Niemiec i Polski zaprezentuje szeroką ofertę handlową leków, odżywek, sprzętu i akcesoriów hodowlanych na rozpoczynających się 30 listopada 8. Międzynarodowych Targach Gołębi Pocztowych i Akcesoriów GOŁĘBIE 2013.

wrz 4-5

sobota - niedziela

Gdynia,
Wstęp wolny
lis 19-21

piątek - niedziela

Gdańsk,
bilety 10 zł
Impreza przygotowana we współpracy z Polskim Związkiem Hodowców Gołębi Pocztowych - Okręg Gdański i Trójmiejskim Związkiem Hodowców Gołębi Rasowych, Drobiu, Ptaków Ozdobnych, Królików i Drobnych Zwierząt potrwa do 1 grudnia.

GOŁĘBIE, to cykliczna impreza skupiająca profesjonalnych hodowców gołębi, pasjonatów oraz znawców tematyki. Reprezentuje wysoki poziom merytoryczny, przez co w środowisku branżowym jest niezwykle ceniona i tym samym chętnie odwiedzana przez publiczność.

Wzorem latach ubiegłych targom towarzyszy Giełda gołębi pocztowych i ptaków ozdobnych. Po raz kolejny w trakcie targów będzie można zakupić gołębie z renomowanych hodowli polskich i zagranicznych. W programie znajdą się także wykłady weterynaryjne, poruszające interesujące hodowców tematy dot. ochrony zdrowia gołębi oraz związanej z tym profilaktyki, prewencji i diagnostyki chorób.

Na szczególną uwagę zasługują w tym roku dwa wyjątkowe wydarzenia: Okręgowa Wystawa Gołębi Pocztowych Gdańsk 2013 oraz Bałtycka Wystawa Gołębi Rasowych, Drobiu Ozdobnego i Królików.

Patronat honorowy nad targami sprawują: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz.

godziny otwarcia:
30 listopada (sobota) - 8:00 - 18:00
1 grudnia (niedziela) - 8:00 - 15:00

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
  • Bilet ulgowy
    5 zł
Bilety wstępu:
jednodniowy - 10 zł
jednodniowy ulgowy - 5 zł (dzieci, emeryci, młodzież szkolna, po okazaniu legitymacji)

Opinie (1) 1 zablokowana

  • golembje ozdobne

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.