• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Glenn Meyer-Greer - otwarcie ogródka

Startujemy z cotygodniowymi środowymi koncertami w naszym BOTO ogródku! Sezon rozpocznie Glenn Meyer-Greer wraz ze swoimi gośćmi. Zagrają w rytmie funk, rock, 70s', disco, blues, z elementami rapu i soulu. Z akompaniamentem DJa.

wokal: Glenn "glennSKii" Meyer-Greer
gitara elektryczna: Piotr "Sweet Pete" Słodkowski
gitara elektryczna: Dizzy Daniels

blues / soul - koncerty w Trójmieście


english:
3 Musicians from the bands FreeQ ButiQ and Southern Brothers, jam, improvise as well as reinterpret covers in the styles of Funk, Rock, 70's Disco, Blues, Rap and Soul along with a "DJ accompaniment"

BIO:
glennSKii

Z karierą trwającą ponad trzy dekady, glennSKii był jednym z pierwszych znanych klubowych MC w Polsce, ma jeden z nielicznych platynowych albumów prezentowanych międzynarodowemu artyście mieszkającemu w Polsce za współpracę z Blenders i otrzymał prestiżowy Fryderyk (3 nominacje ) za pionierski album Groovekojad. Znany ze swoich talentów do improwizacji wokalnej, glennSKii śpiewa, rapuje, scat i wokalizuje w wielu gatunkach, w tym funk, rock, groove, jazz, break-beat i drum n'bass. Wypracował unikalny styl, na który wpływ ma życie i występy w dwunastu krajach na trzech kontynentach. glennSKii współpracował z wieloma krajowymi i międzynarodowymi artystami, m.in. Leszkiem Możdżerem, Michałem Urbaniakiem, Liroyem, Break Da Funk, Jazzanova, Krafty Kuts, a także występował u boku takich zespołów jak Stereo MCs, Ice-T czy Moloko. Jego własne projekty to Blenders, Groovekojad, the glennSKii's, the Doorsz, Monkey Funk, Funk Motor, Southern Brothers oraz jego najnowszy zespół FreeQButiQ.

Piotr "Słodki Słodkowski

Absolwent szkoty muzyczne| w klasie kontrabasu i gitary. Dobrze czuje się w rożnych gatunkach muzycznych, a najlepiej w Rock'n'Rollu. Publiczność uwodzi siarczystymi riffami swojej gitarowej głębi. Pasjonat ciepłej wódki i zimnych kobiet.
Dizzy Daniels
Muzyczny astronauta uprawiający gitarowy szamanizm, w swojej muzyce łączy wiedzę zaczerpniętą z toruńskiej szkoły jam session i astronomii. Wolny duch, od najmłodszych lat przesiąknięty muzyką drugiej połowy XX wieku i kulturą hippisowskich ideałów. Osobowość wyróżniająca się prawdziwie rock'n'rollową nonszalancją i ekscentryzmem, elektryzującym oraz porywającym stylem gry na gitarze. Znany w pewnych kręgach jako AC/Dizzy.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • jazz , blues / soul , muzyka na żywo
  sie 12
  piątek, g. 18:00 - 21:00
  Gdynia, Searcle
  Piątki z muzyką na żywo
 • blues / soul , rock / punk
  sie 13
  sobota, g. 20:00
  Gdańsk, Oria Magic House
  Cotton Wing