• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza odwołana

Glen Hansard

Glen Hansard na dwóch koncertach w Polsce w 2022 roku! Artysta wystąpi 15 czerwca w warszawskim Palladium i 16 czerwca w gdańskim Starym Maneżu. Limitowana przedsprzedaż dla posiadaczy voucherów w AlterSklepie i członków AlterKlubu rozpocznie się w czwartek, 7 października 2021 o godzinie 12:00. Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje w piątek, 8 października 2021 o 10:00.

lip 18

poniedziałek, godz. 18:00

Sopot,
bilety 330 - 1790 zł
Kup bilet
paź 22

sobota, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 120 - 160 zł
Kup bilet
Glen Hansard to irlandzki wokalista i kompozytor, który na przestrzeni swojej kariery dał się poznać zarówno w formacjach The Frames oraz The Swell Season, jak I artysta solowy.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Zanim zadebiutował jako muzyk, wystąpił w filmie The Commitments (1991). Rok później ukazał się jego pierwszy album z The Frames Another Love Song. Grupa szybko zasłynęła świetnymi występami na żywo, a przez ponad 30 lat działalności zaprezentowała 6 albumów i zbudowała niezwykle oddaną bazę fanów.

W 2007 roku Glen powrócił do aktorstwa. Artysta dostał główną męską rolę w filmie Once, stając się również współautorem ścieżki dźwiękowej. Kompozycja Falling Slowly, napisana z Marketą Irglovą, jego filmową partnerką, zdobyła Oskara za najlepszą oryginalną piosenkę. Po sukcesie Once oboje postanowili kontynuować współpracę pod szyldem The Swell Season.

W 2012 roku doczekaliśmy się pierwszego solowego albumu Glena Rhythm and Repose, a muzyka z Once trafiła na deski teatrów na całym świecie w formie musicalu, który zgarnął aż 8 nagród Tony. Przez ostatnie 8 lat Glen wydał 5 solowych albumów, a płyta Didnt He Ramble zdobyła nominację do Grammy. W tym roku ukazała się ścieżka dźwiękowa do filmu Flag Day, którą Glen stworzył razem z Eddie Vedderem. Jak przyznaje Hansard, muzycy już pracują nad kolejnym, na razie nie nazwanym projektem.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.