stat
Impreza już się odbyła

Gimnastyka mózgu

Zapraszamy na warsztaty rozwojowe "Gimnastyka mózgu" do Przystani Lipowa 15!

Zajęcia z "Gimnastyki mózgu" służą do tego by w pełni poczuć swoje ciało, a co za tym idzie polepszyć wieloaspektowo wszelkie działania w życiu. Podczas warsztatu ukierunkowane, ale powszechne ruchy ciała będą służyły do tworzenia się nowych połączeń neuronowych między prawą, a lewą półkulą mózgową. "Gimnastyka mózgu" wspiera naturalny rozwój człowieka, bez względu na jego wiek, wykorzystuje proste ćwiczenia fizyczne opracowane w taki sposób aby zintegrować pracę ciała i umysłu. Gdy mózg jest w stanie równowagi, ożywają naturalne mechanizmy, przywracające harmonię funkcjonowania. Dzięki ćwiczeniom "Gimnastyki mózgu" wszystkie części mózgu włączają się i mogą ze sobą współpracować. Podczas warsztatów będzie można poznać pozytywne doświadczenia z ruchów integrujących mózg i narządy wewnętrzne w ciele.

Ćwiczenia są lekkie, radosne i miłe, wspomogą więź z ciałem, przestrzeń dla zmian, harmonię w przestrzeni własnego ciała.

Zapraszamy na zajęcia w luźnym stroju, nie krępującym ruchu.
Zajęcia przeznaczone są dla osób dorosłych.

"Podczas warsztatu koncentruję się bardziej na procesie niż na oczekiwaniu na rezultaty, realizuję swoją pracę z każdą osobą poprzez porozumienie i szacunek, brak diagnozowania, etykietowania, zaleceń, leczenia, postrzeganie siebie jedynie jako pomocnika zaangażowanego w naturalny proces twórczy poprzez ujawnianie możliwości dzięki ćwiczeniom ruchowym" - prowadząca warsztat, Aleksandra Zawadowska

Aleksandra Zawadowska - certyfikowany psychoterapeuta, coach i dyplomowany pedagog z wieloletnim doświadczeniem pracy z ludźmi. Jej szerokie wykształcenie pedagogiczne połączone z ciepłą, pogodną, budzącą zaufanie osobowością oraz praktyka pedagogiczna okazuje się bardzo skutecznym połączeniem służącym rozwojowi i wzrastaniu ludzi niezależnie od wieku. W swojej pracy szanuje wieloaspektowe wymiary rozwoju dzieci i dorosłych, pracuje interaktywnymi, pobudzającymi naukę i rozwój narzędziami. W pełni angażuje swoją wiedzę merytoryczną i praktyczną; dając moc ciepła i życzliwości, a jej podopieczni otrzymują solidne wzmocnienie i motywację. Prywatnie mama dorosłej córki, wielbicielka psów i kotów oraz pasjonatka bursztynów.

Informacja o biletach

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni