stat
Impreza już się odbyła

Gimnastyka Mózgu

Zajęcia z "Gimnastyki mózgu" służą do tego, by w pełni poczuć swoje ciało, a co za tym idzie, polepszyć wieloaspektowo wszelkie działania w życiu. Podczas warsztatu ukierunkowane, ale powszechne ruchy ciała będą służyły do tworzenia się nowych połączeń neuronowych między prawą a lewą półkulą mózgową.

"Gimnastyka mózgu" wspiera naturalny rozwój człowieka, bez względu na jego wiek, wykorzystuje proste ćwiczenia fizyczne opracowane w taki sposób, aby zintegrować pracę ciała i umysłu. Gdy mózg jest w stanie równowagi, ożywają naturalne mechanizmy, przywracające harmonię funkcjonowania. Dzięki ćwiczeniom "Gimnastyki mózgu" wszystkie części mózgu włączają się i mogą ze sobą współpracować.

Podczas warsztatów będzie można poznać pozytywne doświadczenia z ruchów integrujących mózg i narządy wewnętrzne w ciele. Ćwiczenia te wspomagają zdolność komunikacji, koncentracji i uczenia się, dlatego polecane są zarówno dzieciom i osobom uczącym się, chcącym poprawić swoje rezultaty, jak i seniorom, pragnącym zachować sprawność umysłu.

Zapraszamy na zajęcia w luźnym stroju, niekrępującym ruchu.
Zajęcia przeznaczone są dla osób dorosłych, seniorów, a także dla dzieci. Osoby do 13 roku życia muszą przebywać pod stałą opieką rodzica, zaś młodzież w wieku 13-17 zobowiązana jest dostarczyć pisemną zgodę rodziców przed warsztatami.

Zapisy i informacje - tel. 58 727 39 30, chylonska237@lis.gdynia.pl
Terminy spotkań:
23.10.2018 (wtorek), godz. 18.00-19.30
23.11.2018 (piątek), godz. 17.00-18.30
14.12.2018 (piątek), godz. 17.00-18.30

Prowadząca:
Aleksandra Zawadowska
- certyfikowany psychoterapeuta, coach i dyplomowany pedagog z wieloletnim doświadczeniem pracy z ludźmi. Jej szerokie wykształcenie pedagogiczne połączone z ciepłą, pogodną, budzącą zaufanie osobowością oraz praktyka pedagogiczna okazuje się bardzo skutecznym połączeniem służącym rozwojowi i wzrastaniu ludzi niezależnie od wieku. W swojej pracy szanuje wieloaspektowe wymiary rozwoju dzieci i dorosłych, pracuje interaktywnymi, pobudzającymi naukę i rozwój narzędziami. W pełni angażuje swoją wiedzę merytoryczną i praktyczną; dając moc ciepła i życzliwości, a jej podopieczni otrzymują solidne wzmocnienie i motywację. Prywatnie mama dorosłej córki, wielbicielka psów i kotów oraz pasjonatka bursztynów.

Informacja o biletach

Zapisy i informacje – tel. 58 727 39 30, chylonska237@lis.gdynia.pl

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij
 • wykład / prezentacja , spotkanie , warsztaty
  lip 14-23.10
  g. 11:00 - 13:00
  Gdańsk, Oliwski Ratusz Kultury
  Akademia Sztuki Trzeciego Wieku
 • spotkanie , wystawa , wernisaż
  cze 19-30.08
  g. 12:00 - 18:00
  Gdańsk, CSW Łaźnia
  Javier Cobra