stat
Impreza już się odbyła

Gewalt i Dule Tree

Klub Desdemona i morenoise.pl zapraszają na koncert 31 maja 2019 roku.

GEWALT (Berlin) ex-Surrogat
(industrial noise)


jazz - koncerty w Trójmieście


Koncerty berlińskiego zespołu Gewalt są alegorią o bardzo prostym znaczeniu: człowiek, jego wieczne poszukiwanie Boga i śmierć jako jedyne bezpieczeństwo. Lider zespołu, Patrick Wagner 'upadły bohater niemieckiej niezależnej sceny muzycznej' podkreśla, że agresja ich muzyki nie polega na samej głośności, ścianie gitar czy industrialnych bitach, ale wynika z ich pełnego przemocy ("gewalt") wnętrza. Grają przenikliwy post punk/noise rock zainspirowany hardcore'owymi i industrialnymi latami '90. W grudniu zeszłego roku na SpaceFest 2018 zagrali bardzo dobry koncert.

https://gewalt.bandcamp.com/

https://youtu.be/ZWc5dfNs0HI

https://youtu.be/8kraz9ZFxA8

DULE TREE (Gdańsk)
(blackened noise jazz)


Dule Tree to zespół grający mieszankę noise, grind, jazz, sludge mający na swoim koncie dwa albumy (drugi krążek "Gross Humanity" znalazł się w top100 albumów polska na soundrive.pl) oraz album EP zatytułowany "Transhumanistic followers of antyutopia happiness", który ukazał się pod szyldem labelu Music Is The Weapon. Jest już nagrany nowy materiał na płytę, który zostanie zagrany na koncercie. Data premiery najnowszej płyty jeszcze nieznana. Muzycy grają jeszcze w innych zespołach jak: Hadal i Królestwo.

https://www.facebook.com/DuleTree/

https://duletree.bandcamp.com/

https://www.youtube.com/watch?v=YbHQXghcngM

31 maj (piątek) 2019
Godz. 20.00.
(godziny mogą ulec zmianie)

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
Cała kasa z bramki idzie dla zespołów. Osoby poniżej 18 lat wstęp WOLNY po okazaniu legitymacji szkolnej pod opieką osoby dorosłej

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.