stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Gdyńska scena Olki Szczęśniak: Mateusz Socha - premiera nowego programu

Mateusz Socha z premierą swojego najnowszego programu! Prowadzenie Olka Szczęśniak. Mateusz Socha - dynamiczny i energiczny komik, który wyspecjalizował się w tzw. storytellingu.

lip 13

poniedziałek, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 30 zł
Kup bilet
lis 7

sobota, godz. 19:00

bilety 35 zł
Kup bilet
Cechą charakterystyczną jego występów są pełne dygresji i wewnętrznych anegdot, długie i złożone historie, które zawsze są zamykane sprawnie użytą klamrą. Mateusz w sprawny sposób odbija piłeczki od publiczności, nie daje sobie wejść na głowę i ciężko go wybić z rytmu, bez problemu wraca do swoich żartów, nawet po dłuższej dywagacji czy rozmowie z widzem. Socha to człowiek na scenie aktywny, ekspresyjny, grający w dużej mierze mimiką, odpowiednio rozłożonymi callbackami i gestami.

Nieodłącznym elementem jego występów stał się więc ręcznik, no i nic dziwnego, skoro na scenie jest przedstawiona cała emocja wyraziście odegranych emocji. Obecnie na fali wznoszącej, nie bez powodu, bo jest to człowiek pracowity i sumienny, który ze swoim poczuciem humoru, bardzo dopracowanym i dobrym materiałem idealnie wstrzelił się w zapotrzebowanie komediowe.

*Bilety w cenie 35 zł **Występ dla osób powyżej 18 roku życia ***Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione ****Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij