• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Gdynia nasze miasto - spacer po śródmieściu Gdyni dla osób narodowości Ukraińskiej

Jeśli mieszkacie już jakiś czas w Gdyni, a nadal jej ulice kryją przed Wami wiele tajemnic, to zespół Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni przygotował coś specjalnie dla Was!

sie 13

sobota, godz. 11:00

Gdynia,
Wstęp wolny
sie 28

niedziela, godz. 11:00- 13:00

Wstęp wolny
Wszystkie osoby narodowości Ukraińskiej w dniu 15 lipca, o godzinie 17:00, zapraszamy na wspólną rodzinną wędrówkę po śródmieściu Gdyni. Podczas spaceru z przewodniczkami poznamy nie tylko historię miasta, ale dowiemy się również praktycznych informacji.

W ciepłe, piątkowe popołudnie spotkamy się pod Muzeum Miasta Gdyni, aby następnie eksplorować ulice Gdyni - poznać jej tożsamość, architekturę, a także układ ulic i ważne miejsca dla jej mieszkańców. Nie zabraknie historii budynku Urzędu Miasta, czy Poczty Polskiej, ale też dawnych losów gdynian i gdynianek. Chcemy abyście w Gdyni czuli się jak u siebie, a miasto było nasze, wspólne.
Całe spotkanie będzie prowadzone w języku polskim i tłumaczone na język ukraiński.

Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o pobranie bezpłatnego biletu w kasie Muzeum Miasta Gdyni lub na stronie: bilety.muzeumgdynia.pl.

Bilety: bezpłatne bilety
Miejsce: śródmieście Gdyni
Prowadzenie: Mariia Kamenska, Gosia Bujak
Limit miejsc: 20 osób

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.