stat
Impreza już się odbyła

Gdybym był bogaty - Piosenki ze spektakli Skrzypek na dachu i Nie ma jak lata 20., lata 30.

Gdybym był bogaty to wyjątkowy koncert Teatru Muzycznego w Poznaniu, podczas którego usłyszymy piosenki pochodzące z jednego z najsłynniejszych broadwayowskich musicali Skrzypek na dachu oraz niezapomniane piosenki ze spektaklu Nie ma jak lata 20., lata 30.

Koncert rozpocznie się od wizyty w Anatewce. Aktorzy, zespół taneczny i orkiestra Teatru zaprezentują najpopularniejsze utwory z uwielbianego na całym świecie Skrzypka na dachu Gdybym był bogaczem,
Modlitwa szabasowa, Cud nad cudy czy Iść tam gdzie wzywa los.

piosenka aktorska - koncerty w Trójmieście


W drugiej części Teatr Muzyczny w Poznaniu zabierze nas w podróż w czasie, za sprawą wiecznie żywych przebojów w specjalnych aranżacjach, dzięki którym przeniesiemy się do czasów przedwojennej Polski. Usłyszymy między innymi Umówiłem się z nią na dziewiątą, Ach, jak przyjemnie, Miłość Ci wszystko wybaczy czy Ach, te baby. Teksty, muzyka, kostiumy wszystko przygotowane będzie tak, by móc w pełni przenieść się w tamte, wspaniałe lata...
Wszystkie utwory połączone w jedną przekrojową całość zapewnią barwne, roztańczone i pełne muzycznych przebojów widowisko.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.