stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Gdańskie ZOO dla orkiestry

Już w najbliższą niedzielę Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 26. raz zagra dla najbardziej potrzebujących. Tym razem dla noworodków. Gdańskie ZOO na tegoroczną aukcję WOŚP przekazało możliwość nadania imienia malutkiej lwicy (aukcja Allegro) oraz odlew łapki lwiego maleństwa (licytacja na Targu Węglowym).W niedzielę, podczas Finału Orkiestry na terenie ZOO spotkamy kilku z ponad 1200 gdańskich wolontariuszy z puszkami WOŚP. W ZOO kwestować też będzie Piotr Grzelak, zastępca Prezydenta Miasta Gdańska ds. polityki komunalnej z synami.

- Zapraszamy do gdańskiego ZOO na niedzielny spacer i wsparcie WOŚP właśnie tu, tym bardziej, że w lwiarni czeka na nas królewska, lwia rodzina z urodzonymi pod koniec 2017 roku wyjątkowymi czworaczkami lwa angolskiego - mówi Michał Targowski, dyrektor Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego.

- Wolontariusze ubrani w białe koszulki z WOŚpowym sercem z kolorowymi identyfikatorami i puszkami będą zbierać środki na tegoroczny cel 26 Finału czyli dla wyrównania szans w leczeniu noworodków - dodaje Agnieszka Buczyńska, koordynatorka gdańskiego finału Orkiestry.

W niedzielę 14 stycznia zapraszamy na spacer do ZOO, a około godz. 16.00 na Targ Węglowy na licytację gipsowego odlewu odciśniętej łapki lwiego maleństwa. Do 22 stycznia z kolei proponujemy wzięcie udziału w aukcji nadania imienia maleńkiej lwicy (http://aukcje.wosp.org.pl/wylicytuj-imie-nowonarodzonej-lwicy-i5840815)

Gdański Ogród Zoologiczny odwiedzić możemy w godzinach 9.00-15.00.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    15 zł
  • Bilet ulgowy
    10 zł
Kasy biletowe czynne są do 14.00, a bilet można też nabyć on line: https://bilety.zoo.gda.pl/
Oktoberfest - Gdańskie Dożynki Piwne 2018

22 września - 28 października 2018, godz. 19.00

Wstęp wolny
Zwiedzanie Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego

5 - 30 września 2018, godz. 15:30

bilety 18 zł
ulgowy 10 zł
Kup bilet
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najczęściej klikane (7 dni)