stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Gdańsk dla Orkiestry (42 opinie)

Znamy już główne gwiazdy 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które zagrają na Targu Węglowym 11 stycznia 2015 roku.

Bałtyckie Bitwy Robotów

maj 18-19

sobota - niedziela, godz. 09:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
ENEJ
to polski zespół rockowo-folkowy, założony w 2002 roku w Olsztynie, przez braci Piotra i Pawła Sołoduchów oraz ich przyjaciela Łukasza Kojrysa (obecnego managera zespołu). Nazwa zespołu pochodzi od imienia głównego bohatera "Eneidy" Iwana Kotlarewskiego - Eneja, wesołego kozaka podróżującego po świecie. Grupa to mieszanka różnorodna kulturowo, co ma swe źródło w pochodzeniu członków zespołu - rodzina braci Sołoduchów ma korzenie ukraińskie, Mirosław Ortyński urodził się we Lwowie, a pozostali członkowie zespołu to Polacy. Za przełomowy moment w historii zespołu uznać należy rok 2011 i wygraną w programie Must Be The Music - Tylko Muzyka w telewizji Polsat. Zwycięstwo otworzyło grupie drogę do szerszego grona słuchaczy. Stacje radiowe, już dzień po wielkim finale programu, zaczął podbijać utwór "Radio Hello", stając się hitem lata 2011. Od tego czasu ENEJ regularnie pojawia się na największych i najbardziej prestiżowych festiwalach w Polsce, takich jak Heineken Open'er Festival, Przystanek Woodstock (2011 nagroda Złotego Bączka za najlepszy koncert festiwalu w roku poprzednim), Jarocin Festiwal, KFPP w Opolu (nagroda SuperPremiery 2012 oraz SuperJedynka w kategorii SuperPrzebój 2013), TOPtrendy Festiwal (tytuł Największego Przeboju Roku), Sopot Top of the Top Festival.

ENEJ ma na swym koncie pięć singli bijących rekordy popularności w sieci i królujących na listach przebojów wszystkich największych rozgłośni radiowych w Polsce. Są to "Radio Hello", "Skrzydlate ręce", "Tak smakuje życie", "Lili" i "Symetryczno-Liryczna".

Zespół koncertuje w Polsce, jak również poza granicami kraju (Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Litwa, Ukraina, Włochy, Belgia, Czechy).KOMBI
To autorski zespół Sławomira Łosowskiego, mistrza elektronicznych brzmień i twórcy hitów: Słodkiego miłego życia, Kochać cię za późno, Za ciosem cios, Przytul mnie, Taniec w słońcu, Bez ograniczeń energii, Nietykalni i wielu innych. Zespół założony został w 1969 roku i najpierw występował pod nazwą AKCENTY, następnie KOMBI (od 1976). Zespół ma swój rozpoznawalny styl i brzmienie. W latach 90. działalność KOMBI została przez

Łosowskiego zawieszona z przyczyn rodzinnych, a w 2004 r. przywrócona.

Zespół - od 2005 r. z nowym wokalistą Zbyszkiem Filem - wykonuje na koncertach swoje największe przeboje, a lider gra na słynnych modyfikowanych przez siebie analogowych syntezatorach i samplerach. Dzisiejsze koncerty zespołu to energetyczne i świetnie brzmiące widowiska, którym towarzyszy efektowna gra świateł, największych w Polsce laserów i pirotechniki. Koncerty te dają publiczności w oryginale utwory i brzmienie legendarnego KOMBI z lat 80., nieudolnie podrabiane przez innych wykonawców. Twórcą brzmienia KOMBI jest Sławomir Łosowski.

Członkowie zespołu: Sławomir Łosowski, Tomasz Łosowski, Zbigniew Fil, Karol Kozłowski.

MAJESTIC
to półfinalista drugiej edycji Must Be The Music (Polsat, jesień 2011) oraz laureat Ostróda Reggae Festiwal 2006. To także zwycięzca wielu ogólnopolskich przeglądów i konkursów. Na koncie zespołu znajduje się jedna płyta - "roop rege" (2007), a druga pt. "Przyzwoita" ukazała się w styczniu 2013 roku. To właśnie utwory z

drugiej płyty zadecydowały o sukcesie zespołu w programie MBTM. Zarówno utwór "Przyzwoita" i "Bo ja chcę" uzyskały wysokie noty od Jury (Adam Szataba, Łozo i Ela Zapendowska) oraz co najważniejsze spodobały się publiczności. Przez wielu za najmocniejsze strony zespołu uważane są wystepy na żywo, a także żywiołowa sekcja dęta oraz różnorodność muzyczna wplatana w reggae i ska.

Majestic od 2004 roku intensywnie koncertuje i od tamtej pory na krajowych scenach wystąpił kilkaset razy. Oprócz tego można było ich zobaczyć także w Niemczech i w Anglii na międzynarodowych festiwalach muzycznych i kilku koncertach klubowych.


TNT Tadeusz Nalepa Tribute
to zespół będący w całości hołdem dla Mistrza Tadeusza Nalepy, wykonujący w możliwie wiernie Jego kompozycje.
Inicjatorem projektu jest muzyk Maciej Dłużniewski, który na muzyce Nalepy się wychował i jak sam przyznaje, nigdy nie zagrał koncertu, bez choćby jednego utworu z repertuaru swojego Idola. Skład dopełniają muzycy, którym słowo blues nie jest obce.


ROXANNE - ROXETTE COVER BAND
to zespół wykonujący największe przeboje znanego na całym świecie ROXETTE. Ponieważ ciężko zamówić prawdziwe Roxette (gaża/terminy) wyszliśmy Państwu na przeciw i teraz możecie zobaczyć i usłyszeć podczas 1,5 godzinnego koncertu takie hity jak : IT MUST HAVE BEEN LOVE, DRESSED FOR SUCCES, HOW DO YOU DO, FADING LIKE A FLOWER, JOYRIDE, DANGEROUS, THE LOOK, SLEEPING IN MY CAR, LISTEN TO YOU HEART, SPENDING MY TIME, THE BIG L. i wiele innych przebojów do dziś granych w rozgłośniach radiowych.

Roxette Cover Band proponuje Państwu powrót do przeszłości , do czasów szkolnych dyskotek, radiowych list przebojów.

Zamawiając nasz koncert mają Państwo gwarancję wspólnej zabawy, dynamicznego show, niezapomnianych wrażeń.
Zespół Roxanne to skład 6 muzyków, którzy oryginalnie zaaranżowali i wykonują przeboje grupy Roxette.

TO KONCERT SAMYCH PRZEBOJÓW !!!


SMILE
Jesteśmy popularnym i sprawdzonym cover bandem wykonującym muzykę w 100% na żywo. Skład zespołu tworzą profesjonalni i doświadczeni muzycy o gruntownym wykształceniu, wszechstronni i zawsze przygotowani do każdego występu.

Nasz repertuar to największe przeboje gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.Wielokrotnie spotkaliśmy się z opinią: profesjonalni, rozkręcą każdą imprezę, zawsze dopracowany i trafiony repertuar, zadowoleni z bycia na scenie i z publicznością, nigdy za karę! :-) Zdecydowanie pełne zadowolenie i 100% gwarancja dobrej zabawy!

Podczas koncertu "Gdańsk dla Orkiestry" zagrają dwa sety: "Polskie przeboje" i "Boogie Night", które z pewnością rozruszają publiczność na Targu Węglowym!

C.L.P.
- w skrócie Co Ludzie Powiedzą to rockowy zespół coverowy, który oprócz wykonywania utworów na imprezach jest jedynym na pomorzu zespołem grającym rockowe karaoke na żywo (www.rockkaraoke.pl). Zespół składa się z muzyków z wieloletnim doświadczeniem scenicznym i studyjnym, którzy mają na koncie wiele występów na terenie całego kraju. W obecnym składzie grają od roku, przy okazji zaliczając większość scen na pomorzu, a ich repertuar zawiera już ponad 100 największych rockowych przebojów muzyki polskiej i zagranicznej.

COCKTAIL
To grupa coverowa grająca "na żywo", bez dyskietek, twardych dysków i playbacków. Jest więc perkusja, gitary, klawisze i przystojny wokalista, który na dodatek nieźle śpiewa. Obojętnie czy jest to koncert w plenerze, czy całonocna impreza taneczna grupa błyskawicznie "łapie" kontakt z publicznością.

W repertuarze zespołu są same przeboje i już od pierwszego taktu wiadomo co to za utwór, nie ma udziwnionych aranżacji, utwory grane są tak jak w oryginale.

MITRA
to gdyński zespół rockowy z domieszką folku inspirowanego miejscami muzyką bałkańską. Na przestrzeni kilku lat zespół zagrał kilkadziesiąt koncertów.

Zespół MITRA miał okazję zagrać na wspólnej scenie z takimi artystami jak m.in. Oddział Zamkniety, Enej, Haydamaky. Zespół wziął również udział w Eliminacjach do 41 Festiwalu FAMA i spośród ponad 400-stu zgłoszonych artystów wystąpił w jego Finale w Świnoujściu w 2011r.   

W 2012 roku zespół MITRA dwukrotnie wystąpił w gdańskiej Strefie Kibica w ramach Turnieju UEFA EURO 2012 TM przed meczami reprezentacji Polski grając koncerty dla kilkudziesięciotysięcznej publiczności.

Zespół MITRA w 2012r. został zwycięzcą pierwszego w Polsce przeglądu DOK ROCK organizowanego wspólnie przez Studentów oraz Doktorantów Uniwersytetu Gdańskiego.
Opinie (42) 2 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni