• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Gdańsk Tattoo Konwent 2022

Tattoo Konwent wraca nad morze! Zapraszamy na Gdańsk Tattoo Konwent 2022 - Festiwal Tatuażu i Muzyki powered by Perła.

Tattoo Konwent to niecodzienne spotkanie ze sztuką tatuażu. Podczas dwudniowego festiwalu, odwiedzający mają okazję na żywo zaobserwować jak powstają autorskie tatuaże tworzone przez najbardziej utalentowanych tatuatorów z kraju i zagranicy. Każdorazowo, w części wystawienniczej spotkać można co najmniej stu artystów reprezentujących różne style tatuowania. Przedstawiciele studiów tatuażu wykonują autorskie wzory na skórze umówionych wcześniej na sesję modeli.

Podczas Tattoo Konwent odwiedzający mają szansę nie tylko zapoznać się z ofertą branży tatuatorskiej, ale również obejrzeć pokazy sztuk alternatywnych i sportów ekstremalnych, zobaczyć wystawy artystyczne, posłuchać seminariów, muzyki na żywo i dowiedzieć się czegoś nowego podczas warsztatów. Oprócz atrakcji odbywających się na scenie pokazowej Tattoo Konwent zapewnia także dodatkowe rozrywki. Dotychczas uczestnicy mogli wziąć udział między innymi w targach mody ulicznej, zjeść na festiwalu foodtracków czy wyluzować się na miejskiej plaży.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    55 -70 zł
Ceny biletów w dniu wydarzenia:
Dwudniowy – 70 zł
Jednodniowy (sobota lub niedziela) – 55 zł

Dzieci do 10 roku życia, seniorzy powyżej 65 roku życia oraz osoby posiadające dokument potwierdzający niepełnosprawność mogą uczestniczyć w wydarzeniu za darmo.
wrz 18

niedziela, godz. 12:00

bilety 25 zł

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.